Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ja se samo plasim da ne pokidamo kvalifikacije i padnemo u formi posle toga. Mnogo je zajeban ovaj sistem sa kvalifikacijama u sred leta. Mada, valjda za metar dana mozemo ponovo da se podignemo.

 

Meni bitno samo da odemo. A tamo uživancija, bez pritiska, mislim ako i naši shvate da tu nema nekog pritiska da se može nešto i uraditi. Ali prvo da prođemo a onda da vidimo u kome sastavu idemo mi a u kome ostali, u kojoj smo grupi pošto ima ova jedna dosta lakša itd itd.

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Ja koliko sam skapirao celavog, mi ako prodjemo turnir tek onda idemo na bazicne planinske pripreme, znaci sve ispocetka. Tako da ovaj turnir moze da bude samo bonus sto se tice uigravanja, mada je minus jer se igraci ne odmaraju, Bogdan i Teo su imali tipa 7 dana odmora.

Link to comment

zna li se kog stranca ce Spanci da vode, Ibaku ili Mirotica?

 

Sa Gasolom su oni i dalje ispred svih evropskih ekipa. Mada, i Francuzi ce biti drugi tim kad im se prikljuce Batum i Gobert.

Link to comment

Ameri objavili sastav, bez Lemprona, ali sa Kajrijem

 

 

 

Kajri Irving (Klivlend), Kajl Lauri (Toronto), Klej Tompson (Golden Stejt), Demar Derozan (Toronto), Džimi Batler (Čikago), Karmelo Entoni (Njujork), Kevin Durent (Oklahoma), Pol Džordž (Indijana), Drejmond Grin (Golden Stejt), Harison Barns (Golden Stejt), Deandre Džordan (Los Anđeles Klipers) i Demarkus Kazins (Sakramento)
Link to comment

Po meni Durantula ovde pravi razliku izmedju apsolutnih favorita, i jakih favorita koje bi neko u nekom ludilu mogao da pecne. Atletski su i dalje prejaki i brzi.

Link to comment

Defanzivno izgledaju stravično protiv atletski inferiorne konkurencije. Tompson, Batler, Durent.. Sa tim da mogu da menjaju na 5 u zavisnosti od protivnika sa Grinom i Deandreom.

 

Durent koji im daje superstar potencijal u napadu koji niko drugi nema ako nekad zagusti plus Irving bez koga bi možda bio problem na kecu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...