Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Bogdan vođa u obe tekme protiv Francuza, Jokić kao i u Denveru-ima ga svuda... i da pogodi i da skoči i da podeli :) Mnogo ovo dobro izgleda za početak priprema, verujem da ćemo lagano kroz kvalifikacije a i da možemo mnogo u Riju.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Znači kad god ti ili bilo ko napiše glupost, striktno po krajnje subjektivnom mišljenju drugog lica, ono je ovlašćeno da te vređa?

 

Super logika™.

 

Nije u pitanju glupost po subjektivnom mišljenju bilo koga nego je u pitanju komentar napisan u stilu klinca pubertetlije.

 

Ili ti možeš da mi objasniš kakva je to veza između Đorđevića i Radonjićevih pregovora sa Laboralom

Edited by theanswer
Link to comment

Uzgred, sasvim dobro izgledamo. Teodosić je očekivano mentalno izduvan, ali ostatak ekipe je već blizu svog maksimuma. Ne znam kako će se dalje tempirati forma, ali očekujem da ove kvalifikacije prođemo rutinski.

Link to comment

Ja se samo plasim da ne pokidamo kvalifikacije i padnemo u formi posle toga. Mnogo je zajeban ovaj sistem sa kvalifikacijama u sred leta. Mada, valjda za metar dana mozemo ponovo da se podignemo.

Link to comment

prosli put smo pokidali u grupi i izduvali se odmah posle. ali tako je mozda i moralo, jer je grupa bila veoma zajebana, a klupa kratka. zato je bitno da ne idu razni simoni, dete debilci u vidu stimca i bircevici.

Link to comment

Ja se samo plasim da ne pokidamo kvalifikacije i padnemo u formi posle toga. Mnogo je zajeban ovaj sistem sa kvalifikacijama u sred leta. Mada, valjda za metar dana mozemo ponovo da se podignemo.

 

Uopste ne mislim da smo mi u ne znam kakvoj formi. Igraci su upravo zavrsili dugacke sezone, skupili su se i igraju opusteno utakmice bez pritiska, pre bih rekao da je to uzrok ovako lagane igre. Na stranu to sto smo i bez Bjelice jako, jako dobar, atletski sposoban, raznovrstan tim sa mnogo skill-a koji je itekako sposoban da igra vrhunsku kosarku. Imali smo tri igraca na tri razlicite pozicije u finalu Evrolige, prvi krilni centar nam je jedan od rookie hitova NBA, a back up nam je gomila igraca koja je igrala cetvrtfinale Evrolige i imala znacajnu ulogu u tim utakmicama. Da smo kompletni bili bismo medju prvim favoritima za neku od medalja u Riu a i ovako cemo biti ozbiljna koska svakome osim Amerikancima.

 

Hocu da kazem da smo prosto dobri sa ili bez forme i da nam neka top forma i nije preterano potrebna za kvalifikacije, ne sumnjam u to da cemo i to fino istempirati do Igara.

Link to comment

prosli put smo pokidali u grupi i izduvali se odmah posle. ali tako je mozda i moralo, jer je grupa bila veoma zajebana, a klupa kratka. zato je bitno da ne idu razni simoni, dete debilci u vidu stimca i bircevici.

Đorđević zna da tempira formu. I na SP i na EP smo bili u top formi tačno onda kada je on to želeo. Ne EP je em grupa bila mnogo zajebana, em bi nas neprolazak koštao i olimpijade,a nema više Obradovića, Berića, Topića i ostalih koji mogu da iznesu priču do QF.

Link to comment

Uzgred, sasvim dobro izgledamo.

:mellow: utakmica je bila uzasna na nivou portugal - hrvatska. ne znam kad sam vidio toliko airballova i suteva koji nikakve sanse nemaju da udju u kos. doduse, u poslednje vrijeme jedinu kosarku koju sam gledao je finale nba, pa je moguce da su se oci odviknule.

Link to comment

harper objasnio ...

analitički jasno i potkrepljeno činjenicama,

umirujućim tonom i sagledano iz dovoljno uglova.

racionalnom poznavaocu i navijaču dovoljno.

 

uzgred...ovo je ipak Olimpijada, pa bi samo da podsetim da će svaka selekcija sem Amera,

biti zadovoljna osvajanjem bilo koje od preostale dve medalje.

 

samo da nama Štimara i Birčević odgledaju igre uz besne koktele, na što većim 4K ultra HD televizorima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...