Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Niko ne komentarise danasnje vesti?Saletovi pomocnici bice Muta, kum Jovica i MIlan Minic. Jos nije izabrao kondicionog. Pripreme ce trajati sedam nedelja, pocinju 10. jula, prvo Kop, potom turniri. Ozbiljno racunao na Milosavljevica, ali i pored toga sto nece moci da igra, pozvace ga da bude malo sa ekipom. Vec je obavio razgovore sa nekim igracima, ici ce u Ameriku da vidi Bludnika, Nedaru i Kuzmaru. I tako...

Link to comment

jel Sale toliko blizak sa Mutom da je on gotovo sigurno insistirao da mu Muta bude pomocnik ili je ovo varijanta nekog iz saveza da Mutu skinu s grbace kad se bude postavljalo pitanje Saletovog naslednika na mestu selektora ?

Link to comment

Ne verujem da ga je bilo ko nagovarao koga da izabere. Otuda uzeo i kuma. Ja sam se nadao nekom poput Minica i to je dobar izbor. Puno ce zavisiti i od kondicionog naravno..

Link to comment

ja verujem da je uzeo Mutu iz razloga sto je Mutinho bio u Zeljkovom strucnom stabu za vreme Saletove rep'stativne karijere a i kazu da je glavni zajebant, dobar za atmosferu.Ne znam zbog cega drugo, ne verujem da bi Sale forsirao Mutinu ran and gan kosarku

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...