Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

logicno, propasce nam kosarka ako igraci zele da se takmice sa najboljima na svetu.

 

a sad tek vidim ovo oko izuzimanja od anti-doping testova :isuse:  jebeno kafansko pracenje sporta

 

Zajebao sam se, što se tiče anti-doping testova, nisu izuzeti na velikim takmičenjima, međutim tačno je da nisu objedinjeni sa ostatkom sveta preko godine.

 

Što se ostalog tiče, vidi moj prethodni post.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Prvo, ovde nije pitanje šta bi ko voleo, nego šta bi država (dakle mi, od poreza) koja finansira taj sport u Srbiji trebalo za te pare da dobije. Nemam ništa protiv da bilo ko igra u nba i nikad ne igra za repku, ako mu tata kao Đokoviću plati da napravi od njega igrača.

Drugo, to što repka nije igrala oi 12 godina se oseća, vidi kakvi su nam bili talenti osamdesetih godišta, a vidi šta imamo sada.

Ne znam na sta mislis pod to "sta imamo sada". Ako mislis na ove koje dolaze  "imamo" Gudurica, Sarica, Hezonju, Pena, Simanica, Doncica, Radoncica, Musu... Mozda nece svi postati kao Cosic i Dalipagic ali neki ce im se pribliziti. I ova mala Srbija je druga na svetu, istu poziciju bi na tom prvenstvu zauzela verovatno svaka generacija koju je ova zemlja imala.

 

Ovo boldovano sam procitao deset puta i nije mi jasno kako neko ovako moze da razmislja. Na stranu sto nije ni potpuno tacno. Shvatas da je u nasem najvecem kosarkaskom uspehu(Indijanapolis) u tim prvenstva izabran Pedja Stojakovic, NBA igrac u koga Srbija nista nije ulozila. Ili Teo npr, sutra da ode u NBA i da batali repku niko rec ne bi mogao da mu kaze.

Najbolje da ogranicimo odlazak igraca iz zemlje do 28. godine.

 

Zajebao sam se, što se tiče anti-doping testova, nisu izuzeti na velikim takmičenjima, međutim tačno je da nisu objedinjeni sa ostatkom sveta preko godine.

 

kakav bre objedinjeni doping? Da ne treba da iz NBA salju testove u Srbiju kako bi dokazali nekom Dusku Koracu(RIP) da se LBJ ne dopinguje.

Link to comment

 Problem koji bi naš savez (a i fiba naravno) trebalo da reši je taj da je Bobi otišao u nba, jer mu je, po njegovim rečima, uvek bio san da tamo zaigra.

Prosto, igrači moraju da imaju drugačije snove, onakve kakve su nekad imali i tu je posao saveza, radnika u košarci, sportskih novinara, blogera, itd.

NBA mora biti druga planeta, inače će nam košarka propasti skroz. Nadam se da nećemo imati priliku da to gledamo, ali bilo bi zanimljivo videti šta bi nam se desilo sa košarkom da se sad repka ne kvalifikuje za rio. Mogao bi neko da vodi statistike o tome, koliko bi bilo manje upisivanja klinaca na košarku, koliko manje gledalaca na klupskim utakmicama, itd.

kakva gomila gluposti

sa fokusom na igraci moraju da imaju drugacije snove  :isuse:

 

btw, i vrli nam selektor je, posle poraza od usa, izjavio kako cilj srpske kosarke treba da bude sto vise igraca u nba

jer samo tako mozemo da im se priblizimo

Link to comment

+1

 

Uopšte nije problem što Bobi neće da rizikuje veliki ugovor - to je sasvim normalno. Problem koji bi naš savez (a i fiba naravno) trebalo da reši je taj da je Bobi otišao u nba, jer mu je, po njegovim rečima, uvek bio san da tamo zaigra.

Prosto, igrači moraju da imaju drugačije snove, onakve kakve su nekad imali i tu je posao saveza, radnika u košarci, sportskih novinara, blogera, itd.

NBA mora biti druga planeta, inače će nam košarka propasti skroz. Nadam se da nećemo imati priliku da to gledamo, ali bilo bi zanimljivo videti šta bi nam se desilo sa košarkom da se sad repka ne kvalifikuje za rio. Mogao bi neko da vodi statistike o tome, koliko bi bilo manje upisivanja klinaca na košarku, koliko manje gledalaca na klupskim utakmicama, itd.

Show. Predlazem da se klincima umesto top 10 NBA poteza pustaju top 10 trenerskih psovki iz prethodne nedelje, da se radi na sportskom duhu.

Link to comment

srbija nije ništa ni u koga uložila. roditelji plaćaju sve - od prvih koraka, kad klubovi naplaćuju 30, 40 do 50 evra mesečno za trening u grupi od 30, ili 40 klinaca, pa dalje.

 

i generalno, sve i da to nije tačno, istinski mi je muka što sam ovo pročitao.

Link to comment

Prvo da nabijemo malo stopu nataliteta, da majke rađaju što više male srpčadi, pa će i ovaj zelayin duh da ojača.

nije ovo zelayino iz te priče. ovo je iz one što je zabranjivala igračima da odu iz sfrj pre napunjenih 28. godina.

Link to comment

nije ovo zelayino iz te priče. ovo je iz one što je zabranjivala igračima da odu iz sfrj pre napunjenih 28. godina.

 

Tačno.

 

 

Zelaya orjunaš.

 

Tačno.

Link to comment

Nije ni iz te, nego da niko nista ne treba da brani, nego da se NBA odbija iz ljubavi i ubedjenja. Sto je sve smesno na nekoliko nivoa; cak ni neuskladjenost sa 21. vekom nije toliko problematicna koliko neuskladjenost sa stvarnoscu. Najvece internacionalne NBA zvezde su redovne u nastupima reprezentacija. Nowitzki, Manu, Parker, pa cak i Gasol itd. Tako da je ta zamisao da nam NBA kvari igrace u startu potpuni promasaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...