Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Nadam se jednom kvalitetnom raspadu u kvalifikacijama, neodlasku na OI, a drugu Bobanu da mu sledeca™ sezona igracki i takmicarski bude gora od prethodne.

Toliko.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Pa ove sezone i nije bas mnogo igrao i veoma je u nemilosti trenera. Ako trener ostane on ce ici. Pa mu je i bolje da dize cenu kroz reprezentaciju.

Link to comment

Pitanje je sta se ocekuje od Bjelice i Macvana, da li se ocekuje da se oporave do OI i da li i dalje konkurisu za tim ili ne. Ako je ovo prvo slucaj, onda mozda i ne bude naknadnih poziva, mozda izguramo kvalifikacije samo sa ovim sto imamo. Ali ja se toga bojim, na jednu utakmicu Cesi recimo ako polude, a vec su nam pravili probleme na EP.

Link to comment

Ja sam shvatio da se očekuje da se Bjelica priključi još pre kvalifikacija, ali da najverovatnije neće biti dovoljno spreman da igra. Al ko zna šta će tu biti, videli smo kako je ispalo prošle godine sa Bobijem. Ja bih svakako zvao nekog, mi sada nemamo nijednu klasičnu četvorku u timu, samo pitanje je ko je spreman da se odazove.

 

Jel ima nekih prognoza Mačvanovog povratka?

Edited by Heaviside
Link to comment

Jel ima nekih prognoza Mačvanovog povratka?

 

To nigde ne pise, ne pise ni kako se tacno povredio, niti koji prst je u pitanju, noga/ruka.

Link to comment

 

 

Jel ima nekih prognoza Mačvanovog povratka?

To nigde ne pise, ne pise ni kako se tacno povredio, niti koji prst je u pitanju, noga/ruka.

KSS objavio samo da je povredio mali prst na nozi, stavljen mu je gips, a prognoza povratka će se znati nakon sledećeg pregleda.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Ako je istina da je Bobi hteo da bude uz repku i da trenira po nekom svom planu, u sta ozbiljno sumnjam, onda mi nije bas najjasnija Saletova pozicija. To mi deluje kao super kompromis.

Link to comment

Evo gde je suština problema

 

 

Pritom, svi NBA igrači, koji su u toj situaciji propuštaju kvalifikacioni turnir, i svi činioci iz NBA se čudom čude da on razmislja o igranju turnira pre potpisa ugovora.

Link to comment

Ako je istina da je Bobi hteo da bude uz repku i da trenira po nekom svom planu, u sta ozbiljno sumnjam, onda mi nije bas najjasnija Saletova pozicija. To mi deluje kao super kompromis.

 

Pa i jeste sumnjivo, čak i njegovo obraćanje sugeriše suprotno. 

 

Međutim, do Đorđevićevog demantija to je sad najveća istina kojom raspolažemo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...