Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Neka se Bobi onda oglasi i kaze da Sale laze da mu je rekao da ce igrati. Neka i Misko izadje i kaze isto, posto je bio prisutan na tom razgovoru.

 

Niko nista ne bi rekao protiv Bobija da je odmah obavestio da na njega ne racunamo dok ne potpise ugovor. Ali nije tako uradio. To je ucinio dva dana pre okupljanja. Sale je bio spreman i da ne igra kvalifikacije, ali da bude tu sa ekipom, trenira, pa kad dodje vreme za potpisivanje ugovora, neka ode i obavi to. Bobi nije hteo. Koga jebe, sam je sebe precrtao

A sto bi Bobija ili bilo koga drugog bilo briga da bilo kome sta objasnjava? Pogotovo onima koji su vec odlucili sta je istina.

Link to comment

Koliko samo žuči na ovim stranama samo zato što je nekom (i meni, btw) Bobi simpatičniji od Đorđevića, ili ima potrebu da nastavi sa klubaškom patkometrijom uvijenom u oblandu. Nešto se ne sjećam da su svi listom stali uz Novicu kada je on uradio sličnu stvar.

Link to comment

Meni je Đorđević odvek bio jedan od simpatičnijih sportista u nas, al ovo mu nikako ne ide u prilog. Tek bi Boban ispao bedan da sad uzme da proglašava selektora za lažova.

Link to comment

Koliko samo žuči na ovim stranama samo zato što je nekom (i meni, btw) Bobi simpatičniji od Đorđevića, ili ima potrebu da nastavi sa klubaškom patkometrijom uvijenom u oblandu. Nešto se ne sjećam da su svi listom stali uz Novicu kada je on uradio sličnu stvar.

 

Mnogi jesu tada stali na stranu Novice. Meni je Novica vrlo drag kao igrac, ali sam i onda napisao da je to sto je uradio bilo dzukacki (na nagovor Miska, ali ne menja sustinu)..

Link to comment

Pa eto, razgovaraju u 4 oka i dogovore se. I onda igrac (menadzer) se predomisli u poslednjem trenutku i ispali. Javna kritika je samo reakcija..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...