Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

''KSS je sve uradio što je do nas, bio je spreman da ga osigura u iznosu sume od pet milona dolara, koliki je njegov ugovor.

 

 

Aj sad da ne pitam i ja da l je DT normalan i koji ugovor, nego me zanima jel Bobi stvarno uzeo 5 milki od Spursa prosle sezone?

 

Ako je tako onda bi mu, lupam, sledovalo 15ak milki za trogodisnji ugovor, mislim ima li ko od novinara tamo na KZS normalan da ih pita ko bi se pri cistoj svesti kockao sa tolikom cifrom. Spin je postao ozbiljno rabljena alatka svakoga ko se u ovoj zemlji dokopa mikrofona. Mada pored vake 7. sile mogu i da prde i podriguju na mikrofon sat vremena nece ih niko pitati dal su normalni...

Link to comment

nije, uzeo je oko milion i po. i da jeste, sad nema ugovor, pa ne znam sta je tomasevic mislio da osigura.

 

mada ce sad dobiti te pare verovatno

Edited by Joe D
Link to comment

Valjda da se osigura od povrede koja bi ga sprečila da potpiše ugovor.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

ma ovo je miško zakuvao, i zbog njega verujem da je ovako oštra retorika, tj ljutnja saleta. nema drugog mogućeg razloga zašto bi hteo i onda odjednom ne bi hteo.

Link to comment

Vrlo zabavan tekst u današnjoj Politici oko jučerašnje konfe...

Saznajemo da je KSS obezbedio osiguranje ("Pokrili smo osiguranje na ugovor od pet miliona dolara"-Deki Tomaš); opet, nije jasno koje osiguranje,kome i sl... kad čovek nema klub...

Dalje, Deki Tomaš je razgovarao "oči u oči" sa Milutinom i "pokušao da mu objasni šta je patriotski duh". Zašto nisam iznenađen da je posle tog razgovora Milutin nestao?

Konačno, Đorđević navodi da je "realno da Bjelica bude u Riju ako se oporavi",a da se Bobi neće čekati. Nema u tekstu objašnjenje za isto, sem da je Bjelica ključni igrač,a da se provalači da bez Bobija možemo...

 

Bjelica je povređen dok Bobi nije. Stvarno ne znam šta tu nije jasno.

Link to comment

Jebiga, ako je princip da isti igraci treba da iznesu kvalifikacije i olimpijski turnir, onda to ne bi trebalo da pravi razliku. Ne ide Bobi u julu na more, nego resava egzistenciju. Dakle, objektivno je sprecen da igra kvalifikacije, isto kao Bjelica.

 

Nije mi jasno zasto Sale toliko insistira na tome. Najbolje za reprezentaciju je da na Olimpijadu ide najjaci tim koji se moze okupiti u tom trenutku i siguran sam da i sami igraci tako misle.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Pa nije Bobi objektivno sprecen, nego subjektivno. Plus je pre mesec dana rekao da ce doci, pa je sad ispalio. Treneri ne prelaze preko toga..

Link to comment

Pa nije Bobi objektivno sprecen, nego subjektivno. Plus je pre mesec dana rekao da ce doci, pa je sad ispalio. Treneri ne prelaze preko toga..

 

Prvo, da je pre mesec dana rekao da ce sigurno doci to ne znamo, imamo samo tvrdnju Djordjevica da se to desilo. S druge strane, imamo vrlo jasnu izjavu Bobijevog menadzera da postoje problemi oko igranja u kvalifikacijama za koje se nada da ce se resiti, izjavu koja je data mnogo ranije nego sto se ovo desilo. Drugo, u nacelu jeste subjektivna Bobijeva potencijalna odluka da zasere sebi karijeru i propusti visemilionski ugovor tako sto ce doci na kvalifikacioni turnir, u smislu da je licno njegova, ali nije toliko verovatna. I Jokic je prosle godine uradio ono sto je korisnije za njegovu karijeru pa nikom nista, evo ga sad u sastavu reprezentacije kao neuporedivo bolji igrac nego sto bi bio da je odustao od Denvera i igrao na EP.

 

Reprezentacija mora da vodi racuna o tome kako se razvijaju karijere potencijalnih reprezentativaca, to nije prica nivoa "picko, izabrao si milione a neces da igras za drzavu i narod, sad odjebi i nemoj vise da se javljas". Nerealno je ocekivati da ce igrac koji do danas nije ni bio nikakav faktor u reprezentaciji da propusti priliku da se obezbedi do kraja zivota jer ce da igra na kvalifikacionom turniru na kojem smo veliki favoriti s njim ili bez njega. Ljudi zive od tog sporta i neki nivo tolerancije je neophodan u ovakvim situacijama jer nije ovde u pitanju samo Bobi Marjanovic, sutra se ovo moze desiti s nekim drugim igracem kojih je sve vise u NBA. Na kraju, nismo mi nikakav izuzetak, maltene sve jace reprezentacije kubre s ovim istim problemom godinama.

Link to comment

Neka se Bobi onda oglasi i kaze da Sale laze da mu je rekao da ce igrati. Neka i Misko izadje i kaze isto, posto je bio prisutan na tom razgovoru.

 

Niko nista ne bi rekao protiv Bobija da je odmah obavestio da na njega ne racunamo dok ne potpise ugovor. Ali nije tako uradio. To je ucinio dva dana pre okupljanja. Sale je bio spreman i da ne igra kvalifikacije, ali da bude tu sa ekipom, trenira, pa kad dodje vreme za potpisivanje ugovora, neka ode i obavi to. Bobi nije hteo. Koga jebe, sam je sebe precrtao

Link to comment

Jebiga, ako je princip da isti igraci treba da iznesu kvalifikacije i olimpijski turnir, onda to ne bi trebalo da pravi razliku. Ne ide Bobi u julu na more, nego resava egzistenciju. Dakle, objektivno je sprecen da igra kvalifikacije, isto kao Bjelica.

 

Nije mi jasno zasto Sale toliko insistira na tome. Najbolje za reprezentaciju je da na Olimpijadu ide najjaci tim koji se moze okupiti u tom trenutku i siguran sam da i sami igraci tako misle.

 

+1000

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...