Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

jebote, sta ja ovde citam, to je neverovatno.

 

prvo se poziva Sale da cuti i gura stvari pod tepih. i to isti oni likovi koji su napusili Obradovica jer je cutao i gurao stvari pod tepih. 

postoji naravno varijanta da Sale laze ko ker. niko sem Bobana, Saleta i menadzera ne zna sta se desavalo. samo bih napomenuo kako je Duda napusavan jer nece da zove Micova i izmislja da je povredjen jer je izlapeo... onda je Duda pojeo govno, rekao da je mozda pogresno razumeo Micova, i uputio mu naknadni poziv, da bi seronja dosao na pripreme i rekao da je povredjen. i sada je opet potura prica kako je selektor taj koji izmislja. ocigledno da je imamo daleko vise razloga da verujemo Micovu i Bobiju nego Dudi i Saletu. doduse, nisam nigde video da je Bobi opovrgnuo Saleta, ali vidim da ide prica kako nema sanse da mu je rekao tako nesto...

drugo, neki ovde misle da treba uzeti Stimca ili Stimac alike igraca i reci mu odma "vidi ovako. Bobi vija visemilionski ugovor i zato ne sme da rizikuje povredu, pa ne moze da igra kvalifikacije, ali nam je uzasno vazan i trebace nam za OI. ti si s druge strane go kurac, pa i ako nabodes neku povredu, koga ce realno zaboleti za to?" na sta Stimac valjda treba da skace od srece... Bobi ne zeli da igra i to je OK. covek nije ni izdajnik ni seronja ni nista slicno. ali neces da igras kvalifikacije, neces igrati ni OI. vrlo jednostavno. i to sto Sale insistira na tome ne znaci ni da je on seronja. pa ja prvi ne bih vodio igraca na kvalifikacije pa ga onda sutnuo za OI samo zato sto drugi igrac ceka ugovor. da je povredjen, pa da ga zato cekamo, onda bih razumeo. i tu bih rekao coveku unapred "kvalifikacije igras, ali ako se Pera/Mika/Djura oporavi, postoji sansa da ne ides na OI" 

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

takođe ne razumem što je veseli češko govno ili šaban, zato što je pobeđivao zvezdu ili ima još neki razlog?

 

to je nastalo kada se previse radovao poenima protiv zvezde.

Link to comment

Brate mili..ako si ti igrao EP prosle jeseni, neka povede i tebe..nemam nista protiv. Svakako cu biti za to da se zauzme stav i donese odluka o ovakvim stvarima za dalje akcije.

Reprezentacija nije dosla u priliku da se kvalifikuje za EP zato sto je Sale lep ili Bobi visok, zasluzili su to momci koji su izneli i izgarali kroz sve tekme prethodnih godina, pre svega jesenas.

 

Bobija znam verovatno duze od mnogih sa foruma, mislim da je jedan od najboljih ljudi koje poznajem i koje sam imao cast da upoznam. Da sam na njegovom mestu, svakako bih dao prednost karijeri i oslobodio mesto nekome u reprezentaciji. Ne zaboravimo da je Bobi nakon izleta u Duletov CSKA bio skoro pa zaboravljen za kosarku. Ovo je prilika da materijalno obezbedi sebe i par generacija iza sebe. Kao sto sam siguran da mu to niko zdravomisleci ne zamera, siguran sam da se on ne trpa i ne lakta za mesto u Brazilu.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

ama stimac nije izgarao, nego je usao sve zajedno na 3 minuta i svaki kontakt sa loptom je izazivao savlu smeha. on, simon i bircevic nisu za reprezentaciju i suicidno/ suludo je na njima isterivati neke principe.

 

sto se bobija tice, ne mogu da verujem da nisu mogli da se dogovore oko nastupa, posto on jeste potreban makar kao 3ci centar. nije nikakav zlocin propustiti sugave kvalifikacije ako imas dobar izgovor. druga je stvar ako je stvarno obecavao pa ispalio, sto je sasvim moguce. setimo se one sumljive povrede stopala prosli put. ali to za sada ne znamo i samo nagadjamo.

Link to comment

 

sto se bobija tice, ne mogu da verujem da nisu mogli da se dogovore oko nastupa, posto on jeste potreban makar kao 3ci centar. nije nikakav zlocin propustiti sugave kvalifikacije ako imas dobar izgovor. druga je stvar ako je stvarno obecavao pa ispalio, sto je sasvim moguce. setimo se one sumljive povrede stopala prosli put. ali to za sada ne znamo i samo nagadjamo.

 

Bojim se da je ovo bio slucaj.

Link to comment

bemliga, sve je moguce. ali sacekajmo ipak pouzdaniji info.

 

 

nego sad mi pade na pamet, sta bi sa onim malim krsticem, od pre nekoliko godina? bese iz metalca?  imo je dobar sut.

Link to comment

bemliga, sve je moguce. ali sacekajmo ipak pouzdaniji info.

 

 

nego sad mi pade na pamet, sta bi sa onim malim krsticem, od pre nekoliko godina? bese iz metalca?  imo je dobar sut.

 

sumnjam da ćeš dobiti pouzdaniji info od đorđevićeve reči. mislim, možemo da mu verujemo na reč ili ne.

 

nisam siguran dal misliš na nemanju krstića, on je igrao za igokeu

Edited by theanswer
Link to comment

Igrao je u Mezi i Igokei. Jbt, dan danas ne mogu da verujem da je reprezentacija u kojoj su bili on, Rasko, Andjusic, Stimac, Gagic, Micic i Kalinic (onda valjda jos u Vojvodini), bila 7. u Evropi i karala oboje finalista.  :lolol:  :ziga:

 

Edit : Jos + ni Teoaoao nije putovao. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Nemanja Krstic je na zagrevanju pre meca sa Crnom Gorom ubacio tridesetak trojki u nizu. Steta sto je sut jedino sto ima. A i on ga ne sluzi u poslednje vreme.

Link to comment

Za koji moj se onoliko cimalo oko placanja osiguranja? Da li bi mi zaista pljunuli 5 miliona ili Djilas serucka?

 

 

Ovo rade agenti, oni su prava adresa.

A ko je agent Bobiju :D

Link to comment

Za koji moj se onoliko cimalo oko placanja osiguranja? Da li bi mi zaista pljunuli 5 miliona ili Djilas serucka?

 

 

A ko je agent Bobiju :D

 

Kome da plati kad Bobi nema klub?

Link to comment

Znam da nema, zato me i zanima da li bi mi zaista platili 5 miliona evra, dolara ili cega vec da Bobi igra na OI? Teoretski, da je potpisao za nekog do sada, ne mogu da poverujem da bi pukli tolike pare na Bobija. Eventualno na Tea, mada i to sumnjam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...