Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

takođe ne razumem što je veseli češko govno ili šaban, zato što je pobeđivao zvezdu ili ima još neki razlog?

sprdnja dansvere, ne skaci na prvu loptu

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

sprdnja dansvere, ne skaci na prvu loptu

 

pitam™ samo zato što sam propustio to njegovo šabanisanje. ne kažem možda se jeste šabanisao

Edited by theanswer
Link to comment

specificna je situacija, prvenstvo pocinje 20 dana nakon zavrsetka sezone, plus ne igra bjelica. naravno da smo mi za klasu bolji od svih, ali nisu cesi toliko losi da ne mogu da nas dobiju jednu utakmicu.

Link to comment

Nema ovo veze sa Stimarom..ali ako ne zelis da se poseres po trudu, igri i vremenu ljudi koji su izborili plasman na OI, onda neces nikoga zvati naknadno da bi izbacio nekoga ko je makar i mahanjem peskirom zasluzio da Srbija ima mesto u Riu.

 

bas ima veze sa stimarom. zato sto od njegovog truda, igre i vremena niko nema nikakve koristi, to jest ne postoji nijedan jedini razlog zasto bi on bio u reprezentaciji. neka vodi babu nuslija na kvalifikacije, ili tako nekog ko ce biti srecan da odigra koju utakmicu za reprezentaciju, pa makar ne isao na oi.

Link to comment

specificna je situacija, prvenstvo pocinje 20 dana nakon zavrsetka sezone, plus ne igra bjelica. naravno da smo mi za klasu bolji od svih, ali nisu cesi toliko losi da ne mogu da nas dobiju jednu utakmicu.

 

meni je portoriko zajebaniji ali imam osećaj da će biti zajebaniji ako dođu u nekom polusastavu sa tipa samo sa bareom (koji bi istina trebalo da bude povređen) nego ako dođu sa svim ovim nba imenima što spominju plus arojom

Link to comment

Ja se više pribojavam uvek neugodnog Portorika

 

pa i protoriko, uzeo sam cesku kao primer zato sto je neko pomenuo.

Link to comment

specificna je situacija, prvenstvo pocinje 20 dana nakon zavrsetka sezone, plus ne igra bjelica. naravno da smo mi za klasu bolji od svih, ali nisu cesi toliko losi da ne mogu da nas dobiju jednu utakmicu.

ja od Ceske ne ocekujem nista. Mislim da im se prosle godine poklopilo i to je to. U prvi mah sam se plasio Letonaca, ali bez prvih zvezda tesko da imaju sanse.

Ocekujem Portoriko u finalu sa nama. Barea ima zelju da igra, iako se skoro operisao. On u repki neretko natrpa 35+, a i drugi bekovi su im nezgodni.

Link to comment

zna li neko do kada Sale ima ugovor sa KSS?

Od sledecih kvalifikacija ce biti nespojivo voditi i  klub i repku, a ne znam koji su mu licni prioriteti.

Link to comment

zna li neko do kada Sale ima ugovor sa KSS?

ako je covek od reci onda nema

lepo rece danas "ima nas ovde jos bez ugovora"

Edited by djuras
Link to comment

bas ima veze sa stimarom. zato sto od njegovog truda, igre i vremena niko nema nikakve koristi, to jest ne postoji nijedan jedini razlog zasto bi on bio u reprezentaciji. neka vodi babu nuslija na kvalifikacije, ili tako nekog ko ce biti srecan da odigra koju utakmicu za reprezentaciju, pa makar ne isao na oi.

Brate mili..ako si ti igrao EP prosle jeseni, neka povede i tebe..nemam nista protiv. Svakako cu biti za to da se zauzme stav i donese odluka o ovakvim stvarima za dalje akcije.

Reprezentacija nije dosla u priliku da se kvalifikuje za EP zato sto je Sale lep ili Bobi visok, zasluzili su to momci koji su izneli i izgarali kroz sve tekme prethodnih godina, pre svega jesenas.

 

Bobija znam verovatno duze od mnogih sa foruma, mislim da je jedan od najboljih ljudi koje poznajem i koje sam imao cast da upoznam. Da sam na njegovom mestu, svakako bih dao prednost karijeri i oslobodio mesto nekome u reprezentaciji. Ne zaboravimo da je Bobi nakon izleta u Duletov CSKA bio skoro pa zaboravljen za kosarku. Ovo je prilika da materijalno obezbedi sebe i par generacija iza sebe. Kao sto sam siguran da mu to niko zdravomisleci ne zamera, siguran sam da se on ne trpa i ne lakta za mesto u Brazilu.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

jbt koliko puta treba da vas banujem da biste se upristojili. ima drugih foruma, nije ovaj jedini. jedno je sigurno: oi na ppp nece pratiti nijedan patkometar ili glupometar.

Edited by teacher
bold
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...