Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

ne razumem djordjevica

sta on hoce?da preko leta dva meseca drzi igrace?da bobi mozda propusti priliku zivota?da milutinov mozda propusti nba ugovor?sam je pricao da je danas jedino moguce skracenje letnjih priprema zbog velikog broja utakmica i nba lige.

i onda kuka po medijima.jebote moze li ostati nesto samo za savez i igrace?

Link to comment

Ne moze da igra na OI, zato sto je selektor zauzeo stav da je reprezentacija svetinja™ i da je vazan kult nacionalnog tima. Zato sad ili mora da se odrekne dobrog igraca ili da ispadne neozbiljan. Bolje ovo prvo, ipak.

Link to comment

meni samo nije jasno u celoj prici da oni ne mogu da predstave stvari onakve kakve jesu, i to se odnosi i na selektorovu i na bobanovu stranu. ovde smo svi znali da ce ovo da se desi odavno i zasto, ali selektor je nekako u soku sto ovaj nece da igra. jel tu postoji ikakva komunikacija?

Link to comment

Ne moze da igra na OI, zato sto je selektor zauzeo stav da je reprezentacija svetinja™ i da je vazan kult nacionalnog tima. Zato sad ili mora da se odrekne dobrog igraca ili da ispadne neozbiljan. Bolje ovo prvo, ipak.

bolje ovo drugo ipak

Link to comment

Pa vidis da je rekao da mu je bobi potvrdio

 

Ovo rade agenti, oni su prava adresa.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

zato sto djordjevic tako tvrdo postavi stvari,ili ili.

bice i posle turnira nekih priprema i sve moze bez krutih stavova.

u interesu nase kosarke je da bobi igra na olimpijadi i to je primarno a ne da li je djordjevic ispao magarac.sledeci put neka vodi racuna sta izjavljuje i neka se seti da je ovo 2016. godina.

Link to comment

A i terminologija Djordjevica je bas na nivou, bukvalno je nacrtao mete i na Bobiju i na Milutinovu, ne gine im prefiks izdajnici do kraja karijere. Takve stvari bi ipak trebalo resavati u kuci i zadrzati neki nivo diskrecije, pa i dostojanstva u krajnjem slucaju. Ne igraju - ne igraju, nije smak sveta.

Link to comment

bolje ovo drugo ipak

 

Ja sam za opusteni stav prema igracima - ko hoce, hoce, ko nece, ne mora. Takodje ne bih organizovao pripreme kao da je 1976.

 

Ali kad je vec zauzeo taj stav, treba da ga izgura do kraja, inace ce se ubuduce sve sto kaze tumaciti kao nesto sto potencijalno ne vazi. A to ne valja, ako treba da predvodis 12 ljudi koji isto imaju svoje misljenje o svemu. Ili da prizna da je pogresio i nastavi dalje, ali nije on taj tip.

Link to comment

meni samo nije jasno u celoj prici da oni ne mogu da predstave stvari onakve kakve jesu, i to se odnosi i na selektorovu i na bobanovu stranu. ovde smo svi znali da ce ovo da se desi odavno i zasto, ali selektor je nekako u soku sto ovaj nece da igra. jel tu postoji ikakva komunikacija?

 

I da, ovo je vrlo bez veze s njegove strane. Postoji komunikacija, ali je lakse predstaviti stvari kao da si naivna sobarica. Ju, od njega se to nije ocekivalo.

Link to comment

Ne moze da igra na OI, zato sto je selektor zauzeo stav da je reprezentacija svetinja™ i da je vazan kult nacionalnog tima. Zato sad ili mora da se odrekne dobrog igraca ili da ispadne neozbiljan. Bolje ovo prvo, ipak.

Pa bolje ovo drugo, mada drugog ne bi ni moralo da bude da sam sebe nije uvalio u tu poziciju. I ovo sto JoeD kaze, ovo se sve znalo i pre xy meseci, cak su ljudi i ovde na forumu pisali o tome, neverovatno da nije moglo da se pronadje resenje.

Boban nam moze znaciti razliku izmedju nekog 1/4f i medalje, a nismo mi tako jaki i veliki da mozemo da se odricemo takvih igraca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...