Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

malo mi preterujemo sa lamentom nad simonom, al kao 11.-12. igrac on je korektno resenje, ako mu iskoristis ono malo sto zna, i zabasuris ono sto ne zna. gadno je kada ti je on neki bitan igrac, kao sto je bilo one godine u zvezdi kada je silb silbovan, ove sezone je bio ok sa odgovarajucom ulogom.

 

al opet bih pre vodio zagorca nego njega, to se podrazumeva

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

malo mi preterujemo sa lamentom nad simonom, al kao 11.-12. igrac on je korektno resenje, ako mu iskoristis ono malo sto zna, i zabasuris ono sto ne zna. gadno je kada ti je on neki bitan igrac, kao sto je bilo one godine u zvezdi kada je silb silbovan, ove sezone je bio ok sa odgovarajucom ulogom.

Drugim rečima, ako da neku trojku kad ostane sam dobro je što ga je poveo, ako ne da, onda neće biti. :)

 

Ne znam da li bih ga poveo da sam na Đorđevićevom mestu, ali bih iskreno pre voleo da gledam nekoga malo univerzalnijeg. Nema smisla hejtati i sl, ostaje da se nadamo da će da ga ide šut kada to bude trebalo, to je odprilike i jedini način na koji može da doprinese.

Link to comment

cemu filozofiranje toliko...prvi cut je super odradjen, cekamo pripreme pa ko se kako pokaze...cime je Sale zasluzio da mu se kritikuje bilo kakva odluka...covek super vodi repku a kosarke zna iz malog mozga vise no svi sa ppp kad se skupe u punom kapacitetu

Link to comment

Sa četiri dobra dodavača na terenu (što imamo u najavi) Simon može fino da isprangija. Ako ga krene. 

 

Spisak je ok. Puna podrška™ saveznom selektoru™.

 

+1000

 

kad Salo usere, onda ćemo ga jebati ružno, onako kako samo PPP ume. Dotle, podrška govnu ćelavom odvratnom.

Edited by ljakse
Link to comment

cemu filozofiranje toliko...prvi cut je super odradjen, cekamo pripreme pa ko se kako pokaze...cime je Sale zasluzio da mu se kritikuje bilo kakva odluka...covek super vodi repku a kosarke zna iz malog mozga vise no svi sa ppp kad se skupe u punom kapacitetu

 

samo sam čekao kad će neko prvi da se oglasi i napiše ovo. o čemu misliš da pišemo na temi za reprezentaciju posle skraćivanja spiska ako ne o skraćivanju spiska? da li je john snow azor ahai ili je proročanstvo lažno? ovo da zna više košarke je najjadniji argument ikada.

Link to comment

samo sam čekao kad će neko prvi da se oglasi i napiše ovo. o čemu misliš da pišemo na temi za reprezentaciju posle skraćivanja spiska ako ne o skraćivanju spiska? da li je john snow azor ahai ili je proročanstvo lažno? ovo da zna više košarke je najjadniji argument ikada.

ne, nego je najbolje da poznavaoci ovde znaju bolje od Saleta ko koncepcijski treba da udje u 12 i koja kombinacija daje najbolji tim...omiljena zanimacija u srbalja jeste da se igraju selektora...zapravo nemam preteran problem  sa tim (o necemu se mora pisati) ali sam alergican na formulacije "Sale bi trebalo da povede tog i tog" ili "Pogresio je onomad sto nije zvao tog i tog"

Link to comment

Tacno je da je ovo Stefanu zavrsna reprezentativna akcija.

Stefan Markovic zna da ulazi u kasnu fazu karijere a shvata da ce gubiti na defanzivi koja mu je glavni adut pa planira da sledece leto ode u USA na "namestanje suta". Drago mi je kad neko realno vidi sebe i spreman je da radi kako bi ispravio mane i produzio karijeru.

Planirao je i da odsustvuje sa EP2013, vec je rezervisao trenera za sut, ali je sam, bez pritisaka iz saveza, odustao kada je video da je Teo pod znakom pitanja.

Svaka cast Markovicu ali vreme je da se ova reprezentacija malo fajntjunuje, dzaba njegovo ginjenje u odbrani kad je u napadu igrac manje, a voli da sutne kad je sam vise nego ista (sto mu odbrane naravno i dozvoljavaju), bez obzir sto promasuje u serijama. I jel se on uopste oporavio od loma bese? Za dobru odbranu treba 100% fizicke pripremljenosto sto nisam siguran da on moze pruziti, bez toga mu preostaje nula aduta.

 

Mislim da se takmicenje (ako naravno ne bude povreda) moze izgurati sa kombinacijom plejeva Teo-Jovic, i Nedovic kao 3. opcija ako zatreba za neku promenu ritma i slicno.

Link to comment

Mislim da se takmicenje (ako naravno ne bude povreda) moze izgurati sa kombinacijom plejeva Teo-Jovic, i Nedovic kao 3. opcija ako zatreba za neku promenu ritma i slicno.

ako je djordjevic rekao da reprezentacija ne moze bez markovica, ako je teo rekao da je markovic najbolji zamenik kog je imao u karijeri, mozes slobodno da zaboravis na te kombinacije. stefan ima enormni znacaj za ovu reprezentaciju. pride je jako potcenjen kosarkas ovde, dosta je da se pogleda kako je izgledala unikaha ove sezone sa njim i bez njega.

Link to comment

ako je djordjevic rekao da reprezentacija ne moze bez markovica, ako je teo rekao da je markovic najbolji zamenik kog je imao u karijeri, mozes slobodno da zaboravis na te kombinacije. stefan ima enormni znacaj za ovu reprezentaciju. pride je jako potcenjen kosarkas ovde, dosta je da se pogleda kako je izgledala unikaha ove sezone sa njim i bez njega.

 

Da, od hita Evrolige do totalnog raspada sistema, a sve je korespondiralo s njegovom povredom. No, nema tu pomoci, kad se ljudi popnu pojedinim igracima na kicmu nema tog podatka, rezultata ili bilo cega sto bi ih nateralo da sjasu. Ta pozicija jedan je nesto s cim stvarno ne bi trebalo da bude bilo kakvih problema, imamo tu tri odlicna i komplementarna igraca od kojih su dvojica imali odlicne sezone.

Link to comment

da to je ono sto se zaboravlja

ova guzva na 2-3 je opet delom i zbog toga sto ce kalinic dosta vremena provoditi na 4

 

 

simon je tu em sto je deo reprezentacije od ranije, em sto nam ponovo fali suta. bar pola spoljnjih su vrlo upitni suteri

a morace neko kaznjavati kad skupe oko bobija :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...