Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Zasto bi postojala dilema Jovic-Markovic? Sa obojicom u timu smo osvojili svetsko srebro, nema razloga da ne idu i sad zajedno. 

 

Dobro, na svetskom je Jović išao silom prilika, drugi bekovi su otkazali zbog povreda i koječega. Jović i Marković se razlikuju kao igrači samo u tome što je Jović više pnr plej, manje više u svemu drugom oni bi bili pleonazam. Mada ok, možda i neće biti tako.

Za Mačvana mislim da bi morao da ide jer je jedna četvorka malo, naročito ako ne bude igrao Bobi. Možda će probati Jokića na 4 recimo, onda Mačvan ne bi bio neophodan, ali pitanje je da li će to da funkcioniše.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Ako celavi uspe da resi te nesuglasice na relaciji Macvan-Kalina, Macvan-Teo, Macvan-svi ostali, Macvan ide sigurno, on je jedina klasicna 4ka pored Bjelice.

 

Ja mislim da ispadaju Zagorac, Guduric, Simke i Milutinov. Osim ako Bobi ispali, onda tu moze da uleti bilo ko, i mali i veliki, posto nije kao da je Milutinov neki faktor.

 

cetvorku bi mogli sasvim korektno da odrade i kalina, pa ajde da kazem i simon, i njih dvojica daju dosta taktickih mogucnosti, ne vidim potrebu da se vodi macvan.

Edited by Nikodije
Link to comment

cetvorku bi mogli sasvim korektno da odrade i kalina, pa ajde da kazem i simon, i njih dvojica daju dosta taktickih mogucnosti, ne vidim potrebu da se vodi macvan.

 

Pogledaj 1/2f protiv Litvanije prosle godine, Jonas i kompanija su nam pravili malu decu u reketu jer je Bjelica crko a Raduljica premekan, a svi ostali neupotrebljivi protiv velikih i jakih igraca. Ja sam ubedjen da smo imali Macvana tada da bismo dobili utakmicu, samo zbog njegovih par skokova i par umuljanih zicera, i jer je sirovina pa ne bezi od kontakta. Od Raduljice jedva da smo i toliko dobili, od onog Ercega jedan veliki kobas, a Kalina je odlucio da se ne pojavi na toj utakmici.

Link to comment

Dobro, na svetskom je Jović išao silom prilika, drugi bekovi su otkazali zbog povreda i koječega. Jović i Marković se razlikuju kao igrači samo u tome što je Jović više pnr plej, manje više u svemu drugom oni bi bili pleonazam. Mada ok, možda i neće biti tako.

Za Mačvana mislim da bi morao da ide jer je jedna četvorka malo, naročito ako ne bude igrao Bobi. Možda će probati Jokića na 4 recimo, onda Mačvan ne bi bio neophodan, ali pitanje je da li će to da funkcioniše.

Isao je silom prilika, ali je i dalo rezultata, a u medjuvremenu je postao mnogo bolji igrac. 

 

Macvan se definitivno nikako ne uklapa sa ostatkom visokih igraca, tu je zato sto je drugi najbolji krilni centar kog imamo. I Jokic na 4 je lose resenje, ne bih bas to gledao previse, imali bismo ozbiljnih problema u branjenju pika, plus je jokic kao strech opcija u napadu mnogo slabiji nego na centru, pa bismo i tu tracili njegov talenat.

 

^samo zaboravljas da je u tom mecu Erceg odigrao odbranu koju Macvan moze da sanja. Izgubili smo zato sto su nam nosioci uglavnom prdnuli u cabar, nista tu macvan ne bi promenio.

Edited by Joe D
Link to comment

za gagija nema mesta u 16, prošle godine bio u 12 a sad ni za pripreme a imao odličnu sezonu.

 

Ako ga Sale ne vidi kao sigurnog putnika za Rio, bolje da ga sad precrta nego na kraju kao 13.

Link to comment

Ako ga Sale ne vidi kao sigurnog putnika za Rio, bolje da ga sad precrta nego na kraju kao 13.

 

mislim da se vise vodio time da dragan ne bi bio deo glavne rotacije, a za 11. i 12. igraca je bolje voditi specijalistu nego jack of all tradesa. da jos cepa odbranu na onom nivou pre povrede, cenim da bi isao pre dangube, ovako sve sto on nudi imamo na drugim mestima u timu, i to u unapredjenim verzijama.

Edited by Calavera
Link to comment

^samo zaboravljas da je u tom mecu Erceg odigrao odbranu koju Macvan moze da sanja. Izgubili smo zato sto su nam nosioci uglavnom prdnuli u cabar, nista tu macvan ne bi promenio.

 

Ne secam se sta je branio, ali znam da smo imali 11 skokova manje od protivnika, a da je Erceg imao 0. I celu utakmicu su nam gurali loptu pod kos, jer drugacije nisu umeli (sutirali su trojke nesto tipa 10%, totalno wtf za Litvaniju), a to je mesto gde je Macvan na svom.

 

edit: slazem se da smo izgubili jer su glavni nestali, i nije Erceg glavni krivac, vec samo govorim sta mislim gde bi nam ovaj koristio.

Edited by goofs
Link to comment

mislim da se vise vodio time da dragan ne bi bio deo glavne rotacije, a za 11. i 12. igraca je bolje voditi specijalistu nego jack of all tradesa. da jos cepa odbranu na onom nivou pre povrede, cenim da bi isao pre dangube, ovako sve sto on nudi imamo na drugim mestima u timu, i to u unapredjenim verzijama.

 

ne znam, meni se ne sviđa gudurić ispred njega na osnovu ove jedne dobre sezone koju je odigrao. bez toga da se vidi kakav ko bude na pripremama. mada ja ne vidim smisao stefana markovića i dalje generalno pogotovo pošto je čovek imao lom noge.

Link to comment

Ne secam se sta je branio, ali znam da smo imali 11 skokova manje od protivnika, a da je Erceg imao 0. I celu utakmicu su nam gurali loptu pod kos, jer drugacije nisu umeli (sutirali su trojke nesto tipa 10%, totalno wtf za Litvaniju), a to je mesto gde je Macvan na svom.

 

edit: slazem se da smo izgubili jer su glavni nestali, i nije Erceg glavni krivac, vec samo govorim sta mislim gde bi nam ovaj koristio.

e bas bi macvan svojom odbranom u reketu protiv atletki i fizicki jake ekipe napravio razliku. ne zajebavaj, gde je na svom, on da moze nesto da brani nikad ne bi ni bio upitan.

Link to comment

markovic je vec najavio oprostaj od repke, on ce biti tu zbog prethodnih zasluga. sad kad je preziveo ovaj prvobitni rez, to je verovatno potvrdjeno.

 

za guduru sam vec rekao, osecam da bi on mogao da bude novi keselj. udje s klupe, proveri vrelinu™ i vrati se ako ga nece. par minuta i to je to.

Link to comment

zar nije pricao na tu temu pre povrede, nesto u stilu da je vreme za mladje i tako to? valjda zato sto je svakog leta igrao neko repstativno takmicenje, smorio se covek.

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...