Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

za mene je zagorac neviđeno kvalitetniji od dangubića, o gagiju da ne pričam. moje mišljenje.

 

druga stvar. za razvoj nekog mladog igrača i to da postane reprezentativac standardni u budućnosti, neko ko će imati značajnu ulogu i slično, otprilike to što će biti 12. igrač u reprezentaciji je na petom mestu na listi. ako ne i niže. pogledajte malo igrače koji prolaze kroz reprezentaciju, pa mi od nekih koji su kao tepić recimo imali značajnu ulogu nismo dobili ništa, a kamoli da se nadamo da će neko sigurno postati igrač tako što će na konto mladosti ući u ekipu kao projekat. to je možda mogla da radi amerika kada je dejvis išao sa koledža kao dvanaesti. ti ne možeš pre takmičenja znati ko ti je 11. 12. igrač ko je van rotacije, tok utakmice sve menja. po meni, jović marković i dangubić su ofanzivno izuzetno limitirani igrači i imati svu trojicu u 12 je samoubistvo.

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Teodosić, Jović; Marković, Nedović, Bogdanović, Zagorac, Gudurić, Dangubić, Kalinić, Simonović, Bjelica, Mačvan, Marjanović, Jokić, Raduljica, Milutinov

 

Kapiram da će Milutinov ići ako ne bude išao Bobi. Verujem da će biti dilema Jović/Marković i onda da ispadnu još dva swingmena. Otprilike.

Link to comment

Iako Jovic-Markovic zvuci kao prirodna dilema, ja nesto mislim da ce Pefi sigurica da ide, a Jovic-Guduric ce biti dilema, da li celavi zeli jos jednog jakog u odbrani ili opciju u napadu. 

 

To sve ako svi budu zdravi i povrede ne budu krojile pevca.

Link to comment

Zasto bi postojala dilema Jovic-Markovic? Sa obojicom u timu smo osvojili svetsko srebro, nema razloga da ne idu i sad zajedno. 

Link to comment

mislim da ce ici i jovic i markovic. jovic je imao predobru sezonu da bi ispao. a markovic je dugogodisnji repstativac i treba to da okruni olimpijskim igrama.

 

nekako sam siguran da ce i danga ici, a i zasluzuje, jako bih voleo da vidim i zagorca, mada cenim da ce ipak simon ici. osim ako ne povede i macvana kao jos jednog teskasa, mada mislim da nam nije potreban.

Link to comment

bogami, ovo je bas rez po mom ukusu. i gudura i zagorac ce dobiti priliku da se nametnu, verovatno ce 1 i da bude u 12 s obzirom da dragana nece biti.

Link to comment

njega sam vec racunao. teo, pefi, jovic, nedara, bogdan, danguba, kalinic, bjelica, jokara, raduljica, milutinov i 1 od ove dvojice.

Link to comment

mislim da ce ici i jovic i markovic. jovic je imao predobru sezonu da bi ispao. a markovic je dugogodisnji repstativac i treba to da okruni olimpijskim igrama.

 

nekako sam siguran da ce i danga ici, a i zasluzuje, jako bih voleo da vidim i zagorca, mada cenim da ce ipak simon ici. osim ako ne povede i macvana kao jos jednog teskasa, mada mislim da nam nije potreban.

 

Ako celavi uspe da resi te nesuglasice na relaciji Macvan-Kalina, Macvan-Teo, Macvan-svi ostali, Macvan ide sigurno, on je jedina klasicna 4ka pored Bjelice.

 

Ja mislim da ispadaju Zagorac, Guduric, Simke i Milutinov. Osim ako Bobi ispali, onda tu moze da uleti bilo ko, i mali i veliki, posto nije kao da je Milutinov neki faktor.

Link to comment

bogami, ovo je bas rez po mom ukusu. i gudura i zagorac ce dobiti priliku da se nametnu, verovatno ce 1 i da bude u 12 s obzirom da dragana nece biti.

+1

 

i sumnjam da ce macvan ici. 3 centra i bjelica

krpimo kalinicem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...