Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

da, nema to veze sto nam je Markovic godinama jedan od najkorisnijih igraca, on je tu zato sto Djordjevic svrsava na njega...

 

 

 

izvini što ne volim igrača koji je ofanzivno ograničen kao terasa a defanzivno ima tendenciju da se kocka i pravi glupe faulove pa uspe da izniveliše svoje pozitivne karakteristike u odbrani. jedan takav igrač treba timu, ali tu je jović, ofanzivno nije toliko limitiran a u odbrani je možda čak i bolji.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Izgleda nista od Bobija posto je Sale rekao ds ce u Rio voditi samo one koji budu igrali u Bg-u.

tvrdoglavost-glupost.nije ovo osamdeset i neka.izgubiti marjanovica zbog inata.

imati u petorci jokica,bjelicu,teodosica,bogdanovica..wow!

Link to comment

Pa dobro, i Robija je svojevremeno katovao najboljeg šutera na svetu iz sličnih razloga pa smo prošli kako smo prošli...

 

...oh, wait

Link to comment

"Moj stav je da onih 16 igrača koji se okupe uoči kvalifikacija imaju pravo da se nadaju da će igrati i u Riju, ako se plasiramo".

 

 

16 igraca, dakle ne samo oni koji budu igrali u Beogradu. Bobi bi mogao da bude tu

Link to comment

Ma gde ce da bude tu, vidis da pokusava u startu da stavi do znanja da je Bobi kriv sto nece da igra. Cuj, kaze svi igraci imaju ciste situacije u klubovima, a ovaj mora da juri ugovor u julu. Pa jos ga Greg podrzava u tome, a ko zna da li ce uopste da ga trenira dogodine. 

Link to comment

Ma gde ce da bude tu, vidis da pokusava u startu da stavi do znanja da je Bobi kriv sto nece da igra. Cuj, kaze svi igraci imaju ciste situacije u klubovima, a ovaj mora da juri ugovor u julu. Pa jos ga Greg podrzava u tome, a ko zna da li ce uopste da ga trenira dogodine. 

 

pa ko je kriv?

 

valjda smo se složili da neće da igra jer juri ugovor što je potpuno normalno od njega. samo to ne znači da je sila venere uticala na to što neće biti u reprezentaciji, nego on neće i to je to.

Link to comment

kakve ima veze sto smo se mi slozili, jel selektor to rekao javnosti ili da boban ima cistu situaciju oko kluba i da ga trener ohrabruje da igra, pa on ako nece jasno je svima o cemu se radi? 

Link to comment

A je l moze Boban da dodje na okupljanje 16og juna, trenira i onda zapali pocetkom jula da pojuri ugovor? Kako uopste izgleda to jurenje ugovora u NBA?

Link to comment

kakve ima veze sto smo se mi slozili, jel selektor to rekao javnosti ili da boban ima cistu situaciju oko kluba i da ga trener ohrabruje da igra, pa on ako nece jasno je svima o cemu se radi? 

 

ti si rekao da on stavlja do znanja da je ovaj kriv što neće da igra. što implicira da je neko drugi kriv. boban da hoće da igra igrao bi. potpuno je normalno što neće ali to je njegova odluka a ne neka misterija. to šta đorđević izjavljuje i šta je tačno rekao šta je preneto itd me ne interesuje.

Link to comment

i ja sad treba da raspravljam sa tobom o kontekstu izjave koju sam komentarisao, koja tebe ne intersuje, ali ipak moras da odgovoris na moj post iz nekog razloga?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...