Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Nema šanse da Raduljica ne ide. :)

 

O Guduriću bi svakako trebalo razmisliti, sobzirom na njegovu specifičnu mudovitost. Ima tu i boljih i talentovanijih od njega, ali on može da pokopa protivnika kad je povuci - potegni, samo tako.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Nema šanse da Raduljica ne ide. :)

 

O Guduriću bi svakako trebalo razmisliti, sobzirom na njegovu specifičnu mudovitost. Ima tu i boljih i talentovanijih od njega, ali on može da pokopa protivnika kad je povuci - potegni, samo tako.

 

znam da nema, ici ce i on, i nedovic, i sad si uzo trofej simone verovatno ide, al ja ne bih vodio nijednog

 

da, mozda gudura pre milosavljevica za te neke sekvence

Edited by Nikodije
Link to comment

neko mora i klupu da greje, nece da rotira 12 igraca sigurno. bar ne kad i ako dodjemo doo olimpijade.

 

Jasna stvar, al ja bih radije da to bude neko spolja, imamo sirok izbor raznovrsnih igraca tu. Al bez Simona ovog puta nadam se

Link to comment
Meni krivo samo za Mitrovica i Miljenovica. Al glupo je uopste raspravljati na tu temu. Joe objasnio 
 

uglavnom, ovo je treca godina saletovog rada, tu su igraci koji su bili u opticaju prethodne dve plus nekoliko klinaca sa reprezentativnom perspektivom. zaista ne vidim potrebu stavljati muslije, jelovce i ostale paunice u olimpijskoj godini da bi ispali na pola priprema, ili da ne prodju cut uopste. ali eto, uvek neko mora da nadje neki razlog da dzvanjka nesto.

 
A Muslija treba zvati u reprezentaciju. Onu univerzitetsku. Ako ima neki indeks :(
Link to comment

Ercegova sezona je misterija.

 

edit - vidim da je Mačvan na spisku, zar on nije nešto kao bio ljut na Saleta?

 

Valjda je zacepio veliku cifru i nije hteo ispod. Sad peca negde verovatno

Link to comment

Da li se Markovic uopste oporavio zar nije on isao na neku operaciju?

Pitanje u kakvom je stanju i ako jeste a i ko zdrav svi znamo njegove limite.

To sto on igra moze Jovic verovatno i dosta konstruktivnije.

Link to comment

oh, joy

3 debilne licne u 1 napadu, bacanje cigle za 3 kad je sam ko duh, ispadanje zbog 5 do poluvremena

bice ovo dugo toplo leto

Link to comment

Da li se Markovic uopste oporavio zar nije on isao na neku operaciju?

Pitanje u kakvom je stanju i ako jeste a i ko zdrav svi znamo njegove limite.

To sto on igra moze Jovic verovatno i dosta konstruktivnije.

Mozda se nije dovoljno oporavio, ali je dobio poziv radi reda, kao Milosavljevic pre dve godine. I Jaramaz je na spisku sa sve slomljenom nogom i sigurno nece biti u stanju da igra ovog leta.
Link to comment

Đorđević svšrava na Markovića tako da će on sigurno igrati.

da, nema to veze sto nam je Markovic godinama jedan od najkorisnijih igraca, on je tu zato sto Djordjevic svrsava na njega...

 

pet bekova su Teo, Markovic, Jovic, Bogdan, Nedovic. ostali su tu za trening osim ako Saletu ne padne na pamet da vodi sest bekova. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...