Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Ercegova sezona je misterija.

 

edit - vidim da je Mačvan na spisku, zar on nije nešto kao bio ljut na Saleta?

Edited by kobni zelaya
Link to comment

najludja odluka nekog kosarkasa ikada, potpuno neverovatno sta je uradio.

 

idemo na medalju

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

 

Enigma mi je Mačvan. Na 4 bukvalno nemamo zamenu za Bjelicu, ne znam kakvu je sezonu imao, ali prošle godine je imao možda i najbolju u karijeri pa ga nije zvao. A sad da ga pozove pitanje je kako bi se složio svojim brđanskim mentalietom sa Kalinom i Teom (bila je neka priča da je Mačvan rekao da neće više u repku dok je Teo tu).
A igrački bi nam značio jer može da popuni te minute, čak mislim da nam je igrao prošle godine sad ne bismo igrali ovaj kv. turnir uopšte.
 

Ja bih vodio 4 visoka i snizavao petorku da sam na Saletovom mestu. Macvan u kombijaciji sa Jokicem i Raduljicom nece da radi. 

Link to comment

Ja bih vodio 4 visoka i snizavao petorku da sam na Saletovom mestu. Macvan u kombijaciji sa Jokicem i Raduljicom nece da radi. 

 

Sta znam, moze i to da prodje, Kalina na 4, igra to i kod Robije ponekad. Najbitnije u svemu ovome je da se rastereti Bjelica, covek je lipsao prosle godine, zato smo i igrali sve teze kako je turnir odmicao.

Link to comment

što se batuma tiče za francuze koliko mi moj francuski dozvoljava ja sam skontao da će se on pojaviti na pripremama, odraditi veći deo priprema, neće igrati prijateljske utakmice, otputovaće u ameriku ali ga oni očekuju na polufinalu i finalu turnira. deluje suludo ali tako kažu.

Link to comment

Sta znam, moze i to da prodje, Kalina na 4, igra to i kod Robije ponekad. Najbitnije u svemu ovome je da se rastereti Bjelica, covek je lipsao prosle godine, zato smo i igrali sve teze kako je turnir odmicao.

 

zato ove godine nije igrao ništa a turnir traje 4 dana

Link to comment

Olimpijski turnir traje bar 10ak dana, i ima 5-8 utakmica. Ja se spremam za taj :D

 

Olimpijski turnir je nagrada za ciklus, ja to tako gledam. Tamo samo uživanje što se mene tiče. Da mi odradimo ovo ovde kako treba a lako ćemo posle.

Link to comment

Sta znam, moze i to da prodje, Kalina na 4, igra to i kod Robije ponekad. Najbitnije u svemu ovome je da se rastereti Bjelica, covek je lipsao prosle godine, zato smo i igrali sve teze kako je turnir odmicao.

ja to pisem kako bih ja igrao, sale ce verovatno rotirati 3 visoka kao i prosle godine sa jokicem u ercegovoj ulozi i nekoliko minuta za treceg centra.

 

posto ne vidim da ce otpasti bilo ko od trojke jovic/markovic/nedovic, pretpostavljam da cemo dosta igrati sa dva pleja i bogdanom, sto ostavlja prostora da stavi na 4 kalinica i/ili simonovica. simon bi narocito mogao da bude koristan u petorci sa jokicem i dva pleja koja moze da otvori napad posle skoka izuzetno brzo.  bjelica svakako treba da igra oko 30 minuta, kakav god roster bio.

Link to comment

Koncept sa lažnom četvorkom može da bude malo problematičan, osim ako ne igra Bobi. Možemo da budemo dosta tanki u skoku sa recimo Simonom i Raduljicom na 4 i 5. Mada, iskombinovaće nešto već Sale.

Link to comment

Jokic je ozbiljan upgrade u odnosu na Ercega, a nema potrebe za nekim novim Milutinovim, zaboravljenim na kraju klupe. Jokic, Bobi (ili ko ce ga vec menjati), Raduljica i Bjelica plus Kalina je dovoljno za tih 80 minuta unutra.

Link to comment

kad bih se ja pitao - teo, jovic, markovic, milosavljevic, bogdan, zagorac, dangubic, kalinic, bjelica, jokic, bobi, milutinov

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...