Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ćelavi objavio spisak, jbm ti spisak koji počinje sa Birčom :isuse:

 

 

 

Na spisku su Stefan Birčević (Estudijantes), Nemanja Bjelica (Minesota), Bogdan Bogdanović (Fenerbahče), Nemanja Dangubić (Crvena zvezda), Marko Gudurić(Crvena zvezda), Ognjen Jaramaz (Mega Leks), Nikola Jokić (Denver), Stefan Jović(Crvena zvezda), Nikola Kalinić (Fenerbahče), Marko Kešelj (Lavrio), Ognjen Kuzmić (bez kluba), Vladimir Lučić (Valensija), Milan Mačvan (Emporio Armani),Stefan Marković (Unikaha), Boban Marjanović (San Antonio), Vasilije Micić(Crvena zvezda), Dragan Milosavljević (Alba), Nikola Milutinov (Olimpijakos),Nemanja Nedović (Unikaha), Miroslav Raduljica (PAO), Marko Simonović (Crvena zvezda), Vladimir Štimac (Crvena zvezda), Miloš Teodosić (CSKA) i Rade Zagorac(Mega Leks). 

 

Od prošlogodišnjih nema Ercega, vrlo brzo će se škartirati ovi neki zalutali poput Jaramaza, Štileta i Kešelja. 

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Ne bi zvao Jelovca da mu život zavisi od toga. Uzgred je Musli mvp endese mogao ga je počastiti prisustvom na ovom širem spisku pored takvih veličina kao što su Štimac i Kuzmić.

Edited by theanswer
Link to comment

Jelovac i Musli su krajnje nebitni likovi, jebo endesa statistiku.

 

Simon ce ponovo u 12, MMW.

 

Jedino iznenadjenje ovde je Lucic na spisku, imao je najgoru sezonu u karijeri, a vraca se u reprezentaciju. Nelogicno. Za ocekivati je bilo da stavi na spisak gomilu likova na osnovu toga sto su bili tu prethodnih godina da popune broj.

Edited by Joe D
Link to comment

Jelovac i Musli su krajnje nebitni likovi, jebo endesa statistiku.

 

Simon ce ponovo u 12, MMW.

 

Birčević, Kuzmić i Štimac su zato jako bitni likovi.

Link to comment

Birčević, Kuzmić i Štimac su zato jako bitni likovi.

spoiler alert: pola spiska ce otpasti.

Edited by Joe D
Link to comment

Neka odigraju basket tri na tri u sali osnovne škole "Vojkan Benčić Trica" pa da vidimo ko je gori.

Edited by MiddleClass
Link to comment

spoiler alert: pola spiska ce otpasti.

 

ajde. ja mislio gradićemo igru oko muslija.

 

ovaj spisak od 24 nema poentu jer će 16 na pripreme. zato je potpuno retardirano objavljivati ga, ali to radi već treću godinu. kad ga već objavljuje nema nikakve logike da stavi birčevića ispred jelovca recimo. niti da ne ubaci muslija kao honorable mention.

 

niti da se na bilo kakvom spisku za bilo šta može staviti kešelj.

Edited by theanswer
Link to comment

Zasto malog Miljenovica ne pozove bar na siri spisak

 

Nemoguce da ne zasluzuje to

 

Ima vise smisla za kosarku od (minimum) 70% ovih igraca i zasluzuje da se nadje pre nekih

 

I h8 f*ckin' Tapatalk >.

Link to comment

da si gledao miljenovica ove sezone tesko da bi pitao tako nesto. a mislim da ima i neki razlog od prosle godine.

 

uglavnom, ovo je treca godina saletovog rada, tu su igraci koji su bili u opticaju prethodne dve plus nekoliko klinaca sa reprezentativnom perspektivom. zaista ne vidim potrebu stavljati muslije, jelovce i ostale paunice u olimpijskoj godini da bi ispali na pola priprema, ili da ne prodju cut uopste. ali eto, uvek neko mora da nadje neki razlog da dzvanjka nesto.

Link to comment

A ovi neki su se bas zverski pokazali pa zasluzuju da budu ispred njega

 

Imao je on i dobrih meceva

Mislim da ga se olako odricemo

 

I h8 f*ckin' Tapatalk >.

Link to comment
Mali Miljenović više nije toliko mali, poziv na ovaj spisak radi tapšanja po ramenu, a na pleju ima 4 igrača pre njega, čak pet ako ćemo da računamo ludog Nedovića.

 

Mislim da ovi otpadaju sigurno - Birča, Jaramaz, Kešelj, Zagorac, vrv. i Gudurić, s obzirom na Saletov pristup da uvek idu trenutno najbolji, plus verovatno dvojica iz tria Štile-Kuzma-Milutinov, vrv će Kuzma ostati jer je selektor zaljubljen u njega ili tako nešto.

 

Lučić mi se čini da je tu jer smo tanki na 3 ako Kalina zariba kao prošle godine, Dangubić-Lučić-Simonović nisu na tom nivou, svako iz svojih raloga, pa će valjda da povede onog koji se najbolje pokaže.

 

Enigma mi je Mačvan. Na 4 bukvalno nemamo zamenu za Bjelicu, ne znam kakvu je sezonu imao, ali prošle godine je imao možda i najbolju u karijeri pa ga nije zvao. A sad da ga pozove pitanje je kako bi se složio svojim brđanskim mentalietom sa Kalinom i Teom (bila je neka priča da je Mačvan rekao da neće više u repku dok je Teo tu).

A igrački bi nam značio jer može da popuni te minute, čak mislim da nam je igrao prošle godine sad ne bismo igrali ovaj kv. turnir uopšte.

 

Što se tiče Bobinatora, mislim da će ga čekati do poslednjeg trenutka. Sa Raduljicom i Jokićem smo jedno 3x jači pod košem nego prošle godine sa pola Raduljice, tako da nam taj treći centar (Kuzma) neće puno figurirati, a sa Bobanom bismo dobili puno.

Link to comment

mene iznenadjuje da nema mitrovica. bas zbog te rupe iza bjelice

ok povreda mu je sjebala sezonu, ali opet bio je ranije tu, ocekivao bi da ce biti medju ovih 56 24 igraca

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...