Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Francuzi isto idu bez Gobera, Batuma, Mahinmija. Gober čak ni nije FA ako se ne varam. Letonci su bez Porzingisa, Portoriko možda bez Baree u ovoj našoj grupi. Ako treba da strahujemo od Satoranskog i Veselog toliko... Realno bi trebalo da se prošetamo, Letonci su mi i dalje najopasniji nekako ali bez Porzingisa ne bi smeli da budu ozbiljna pretnja.

Link to comment

da. najbolje da rizikuje 30 miliona, koliko će minimum dobiti. nemoj zezati, čoveče. dečko ima porodicu i ovo mu je prilika da je zauvek obezbedi. bilo bi neviđeno glupo da to dovede u pitanje.

 

sem toga, ništa ne sprečava đorđevića da gavodi na oimpijadu, ako se plasiramo, nakon što potpiše ugovor.

 

sad baš 30 miliona je preterano, ali verujem da će zabosti solidan ugovor. u prvoj godini može da primi maksimum 5 miliona ali onda može da raste. tako da očekujem da uzme 3 god 18m.

Link to comment

Francuzi isto idu bez Gobera, Batuma, Mahinmija. Gober čak ni nije FA ako se ne varam. Letonci su bez Porzingisa, Portoriko možda bez Baree u ovoj našoj grupi. Ako treba da strahujemo od Satoranskog i Veselog toliko... Realno bi trebalo da se prošetamo, Letonci su mi i dalje najopasniji nekako ali bez Porzingisa ne bi smeli da budu ozbiljna pretnja.

najvise mrzim nase utakmice sa letoncima, nezgodni su kao kratko cebe i uvek poradjamo pobedu protiv njih. ovi kvalifikacioni turniri su zajebani dosta, malo vremena da ekipa postigne formu i jedan mec odlucuje. dobra stvar je sto ce jokic biti verovatno jedino novo lice, a njemu sigurno nije problem da se uklopi brzo u bilo koju ekipu.

 

nadam se da ce sale ipak razmotriti da vodi bobana na olimpijadu ako se plasiramo, mada sumnjam.

Link to comment

najvise mrzim nase utakmice sa letoncima, nezgodni su kao kratko cebe i uvek poradjamo pobedu protiv njih. ovi kvalifikacioni turniri su zajebani dosta, malo vremena da ekipa postigne formu i jedan mec odlucuje. dobra stvar je sto ce jokic biti verovatno jedino novo lice, a njemu sigurno nije problem da se uklopi brzo u bilo koju ekipu.

 

nadam se da ce sale ipak razmotriti da vodi bobana na olimpijadu ako se plasiramo, mada sumnjam.

http://www.fibaeurope.com/compID_qMRZdYCZI6EoANOrUf9le2.season_2001.roundID_2235.gameID_223-3-A-1.html

 

:fantom:

Link to comment

I ja se nadam, tolko je kukao za njim pred proslo prvenstvo...kada najkasnije bobi potpisuje?

 

Najkasnije? Nema najkasnije, Tristan Tompson je potpisao a sezona već počela prošlog oktobra.

Link to comment

Do kraja jula. Biće ludilo ova agencija. Nikad više para slobodno i samim tim nikad više prostora u kepovima. Ako se dogovori sa SA onda verovatno ranije, ako ne onda će malo da se čeka. Ako neki tim bude hteo da ujebe SA pošto je restricted FA može to prilično brzo da se završi. Ali i da se prvog dogovori sa nekim timom, ne može ništa da potpiše pre 10og.

 

Slobodni igrači druge i treće kategorije po kvalitetu obično potpisuju iza ovih glavnih, čeka se da potpiše prvih par targeta i onda počinje domino efekat.

Edited by theanswer
Link to comment

da. najbolje da rizikuje 30 miliona, koliko će minimum dobiti. nemoj zezati, čoveče. dečko ima porodicu i ovo mu je prilika da je zauvek obezbedi. bilo bi neviđeno glupo da to dovede u pitanje.

 

 

 

Tako je, samo treba da odigra letnju ligu i eto mu 30 miliona.

 

Smešno je što pričamo o tome - nema šanse da dobije veće pare nego što bi ih dobio u Evropi od nekog CSKA, Fenera i sličnih, da ne govorim o tome kakav bi tretman imao u timu.

Link to comment

Tako je, samo treba da odigra letnju ligu i eto mu 30 miliona.

 

Smešno je što pričamo o tome - nema šanse da dobije veće pare nego što bi ih dobio u Evropi od nekog CSKA, Fenera i sličnih, da ne govorim o tome kakav bi tretman imao u timu.

 

morao bi da dobije vise para, a normalno je da ne moze da ima isti tretman u prvoj ligi. ni u zvezdi nije imao isti tretman kao u megi. ako ode iz sas i pametno izabere moze da ima 20+ minuta po utakmici.

Link to comment

morao bi da dobije vise para, a normalno je da ne moze da ima isti tretman u prvoj ligi. ni u zvezdi nije imao isti tretman kao u megi. ako ode iz sas i pametno izabere moze da ima 20+ minuta po utakmici.

 

Naravno da je normalno, samo šta on ima od toga.

 

Što se tiče para, ti sigurno znaš bolje od mene, tako da ti verujem. Samo onda hajde da uključimo u računicu i ovu sezonu koja se završava, pa podelimo pa da vidimo da li je to ukupno više para.

Malo mi je sumnjivo to da je obavezno da mu ugovor raste, jer presedeo je sezonu na klupi. Osim ako ga ne uzme San Antonio.

Link to comment

Naravno da je normalno, samo šta on ima od toga.

 

Što se tiče para, ti sigurno znaš bolje od mene, tako da ti verujem. Samo onda hajde da uključimo u računicu i ovu sezonu koja se završava, pa podelimo pa da vidimo da li je to ukupno više para.

Malo mi je sumnjivo to da je obavezno da mu ugovor raste, jer presedeo je sezonu na klupi. Osim ako ga ne uzme San Antonio.

 

pa trebalo bi da bude vise para, cak i kad se uracuna ova sezona i podeli. on je odigrao odlicno, samo sot je imao malu minutazu zato sto su prenatrpani. ne znam koliko ce da dobije ali svi prognoziraju da ce da prodje dobro sa novim ugovorm. racunaj ovako, ako dobije 5 milona po sezoni to je otprilike na nivou najplacenijeg igraca evrolige, verovatno i malo vise od toga, a cenim da moze toliko da dobije.

Link to comment

Aron Baynes je uzeo 19,5 miliona za tri godine i to pre skoka salary capa. Prebacis u evre, uracunas porez i opet bi bio najleceniji igrac u Evropi, ili medju top 3. Nema razloga da Bobi izabere EL ispred NBA ako veruje u sebe. Druga je prica da li je morao da ostane u 'merici i da li bi igranjem za reprezentaciju rizikovao novi ugovor.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...