Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Upravo tako, nasi mediji su unapred rasporedili kvalifikante i stvorili konfuziju. Na FIBA sajtu stoji ovako:

 

The teams qualified through the OQTs will be drawn into the Olympic Basketball Tournament's three (3) vacant positions following the conclusion of the last game in Manila on Sunday 10 July.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Sad sam cuo na nekom radiju da ce Jokara igrati za reprezentaciju na ovom turniru za OI, ali da Bobara jock

 

I h8 f*ckin' Tapatalk >.

Link to comment

po četrdeseti put ista priča. naravno da neće igrati jer je slobodni agent. mislim, može on to sve da odjebe i da pregovara i potpisuje sa ekipama posle turnira. ali nije realno to očekivati.

Link to comment

Ako preskoci i ovu godinu, tesko mi zamisliti da Bobi zaigra narednih godina. Jbga, bas bi bila steta.. Dobro je sto je Jokara siguran. A kako vreme prolazi sve nesto vise strepim za plasman. Upitno je kako ce nasi reagovati na domaci teren a kako sarena publika kad krene nesto po losem. Uhh.

Link to comment

po četrdeseti put ista priča. naravno da neće igrati jer je slobodni agent. mislim, može on to sve da odjebe i da pregovara i potpisuje sa ekipama posle turnira. ali nije realno to očekivati.

 

Da, što bi igrao na OI kad može da potpiše novi ugovor i da presedi mirno još jednu sezonu na klupi. Nek se razvija, ima vremena da igra, jedva da ima 28 godina.

Link to comment

Da, što bi igrao na OI kad može da potpiše novi ugovor i da presedi mirno još jednu sezonu na klupi. Nek se razvija, ima vremena da igra, jedva da ima 28 godina.

 

pa novi ugovor sigurno neće biti na godinu i biće dosta finansijski pogodniji, to je izvesno.

Link to comment

Da, što bi igrao na OI kad može da potpiše novi ugovor i da presedi mirno još jednu sezonu na klupi. Nek se razvija, ima vremena da igra, jedva da ima 28 godina.

da. najbolje da rizikuje 30 miliona, koliko će minimum dobiti. nemoj zezati, čoveče. dečko ima porodicu i ovo mu je prilika da je zauvek obezbedi. bilo bi neviđeno glupo da to dovede u pitanje.

 

sem toga, ništa ne sprečava đorđevića da gavodi na oimpijadu, ako se plasiramo, nakon što potpiše ugovor.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...