Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Ako izvucemo kanadu, automatski dobijamo novi zeland u grupi, a evropski tim iz 5. sesira ide kanadi u grupu, sto je dobro.

 

U ovoj mini grupi od 3 tima ne bii trebalo niko da nas ugrozi, a u finalu bolje Češka nego Kanada. 

Link to comment

U ovoj mini grupi od 3 tima ne bii trebalo niko da nas ugrozi, a u finalu bolje Češka nego Kanada. 

turska, hrvatska...

 

ali ako ima i polufinale, onda je druga prica.

Link to comment

mogu da budu problem, ne znam cemu potcenjivanje. kanada nema slabije igrace od italije i grcke, sa letoncima nikad nisam voleo da igramo, jos manje cu voleti sad kad imaju porzingisa.

Link to comment

mogu da budu problem, ne znam cemu potcenjivanje. kanada nema slabije igrace od italije i grcke, sa letoncima nikad nisam voleo da igramo, jos manje cu voleti sad kad imaju porzingisa.

+1

 

ne znam kakva je situacija sa Davisom Bertansom ali ako i on bude spreman bice ih bas nezgodno cuvati. Ne volim da igramo protiv tih ekipa u kojoj svako moze da udje u seriju trojki

Link to comment

Nevaljaju Letonci, talijani, kanadjani, cesi (jer imaju ono grobarsko govno™ ), portorikanci su guzili i onu veliku yu na velikim takmicenjima. Sa hrvatima i turcima se nikad ne zna, a ostali svi znaju igrati.

Bolje je da se odma odustane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...