Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Radmanovic nikako nije bio precenjen. Odlican igrač. Steta sto je bio budala, mogao je da ima veliku karijeru.

U ruki sezoni je imao 42% za tri, Lejkersima je dao osam trojki za tridesetak minuta...igrao za Sijetl, Kliperse, Lejkerse, Šarlot, Golden stejt i karijeru završio u Čikagu ...odbio je poziv selektora Pešića i Vujoševića u tom periodu...i onda na svom debiju za reprezentaciju ne igra finalnu sa Argentinom zbog poznatog ,,majmunisanja" i zlatnu medalju na podijumu u Indijanopolisu umesto njega prima rezerva Smiljanić.

Dečko je bio neverovatan.

Link to comment

Prilicno fascinantno je ovo drzavno izdvajanje 3 miliona za ovaj turnir u situaciji kada mimo jednog kosarkaskog kluba ostali klubovi u zemlji nemaju leba da jedu, a slicno je i ovo sa vaterpolom. Klubovi ne postoje, al vazno je da su oni instalirali bazen u Areni, ne bi li zadivili  nekoga, i oborili nekakve rekorde. Bizarnog li rezima.

Колико ме памћење служи, својевремено је Ђинђић био најозбиљније загризао не би ли Србија и Црна Гора биле домаћини ЕП у кошарци. Немој ме молим те стављати у улогу адвоката овог режима :D

Link to comment

+1

Stime je sazreo i vreme je da postane nasa prva opcija u reketu

 

E: ovo je odgovor na post od pre sat vremena :D

Edited by pbg12345
Link to comment

o tom penu se vise prica zato sto je egzotican nego zato sto je dobar. ja nisam video nekog vanserijskog talenta kod njega u ovih prethodnih par repstativnih akcija.

Edited by Calavera
Link to comment

Pa zar nemamo onog naseg crnca? iz Barselone Penoa

A i Miljenovic je umetnik samo da sazri i poraste.

 

nemoj tako...

Link to comment

U ruki sezoni je imao 42% za tri, Lejkersima je dao osam trojki za tridesetak minuta...igrao za Sijetl, Kliperse, Lejkerse, Šarlot, Golden stejt i karijeru završio u Čikagu ...odbio je poziv selektora Pešića i Vujoševića u tom periodu...i onda na svom debiju za reprezentaciju ne igra finalnu sa Argentinom zbog poznatog ,,majmunisanja" i zlatnu medalju na podijumu u Indijanopolisu umesto njega prima rezerva Smiljanić.

Dečko je bio neverovatan.

Ja sam se ko klinjo napržio na košarku zbog Radmanovića i Bolića, još dok je igrao u Zvezdi i FMP-u.

Link to comment

U ruki sezoni je imao 42% za tri, Lejkersima je dao osam trojki za tridesetak minuta...igrao za Sijetl, Kliperse, Lejkerse, Šarlot, Golden stejt i karijeru završio u Čikagu ...odbio je poziv selektora Pešića i Vujoševića u tom periodu...i onda na svom debiju za reprezentaciju ne igra finalnu sa Argentinom zbog poznatog ,,majmunisanja" i zlatnu medalju na podijumu u Indijanopolisu umesto njega prima rezerva Smiljanić.

Dečko je bio neverovatan.

 

Počeo karijeru kao klinja u istom klubu kao i ja. Došao dečko iz Zadra, krakat, veze sa životom nije imao, kordinacija nula. Doduše, bejašmo deca. Prođe neko vreme, kao Radman u Zvezdi, mi kao ma daj, dečko veze sa životom nema. Igramo nekoliko godina kasnije friendly tekmu sa juniorima Zvezde, Radman se pojavljuje sa svojih 2.07, 2.08 ili koliko već, prvi drugi minut Radman u kontri, lik je skočio bez preterivanja između isprekidane i penala i zakucao sa dve ruke. Hello Radman Vol. 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...