Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Samo 11 NBA igraca. Pih.

 

12 i najverovatnije pik u lutriji ove sezone. Uz to par solidnih igrača pride. Beda. Da je rekao nedovoljno iskusni...

 

Da mi imamo ovakve igrače, repku bi bez medalje na OI besili na Terazijama.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

e ako su tristan i olynyk igrace koje ne mozemo pobediti onda bolje da se i ne takmicimo uopste. stauskas se rapada u 1 philadelphiji. nicholson, bennet i ennis vise ne igraju nego sto igraju, powell je jos zelen dok heslipa ne znam kakav je iskreno. ajde joseph je jos i solidan. 

sad nabroj nase sjajne igrace gdje igraju i ne igraju. jedan od nasa dva najbolja igraca igra manje od jednog nicholsona (koji ga je nadigrao u medjusobnom duelu, btw), igra zajedno s njihovim najboljim igracem, samo sto je njihov najbolji strijelac tima, a nas jedva clan rotacije.

 

nasa prednost je iskustvo, fiba kosarka i slicno, ne roster, po njemu ne bismo imali nikakve sanse.

Link to comment

ni meni nije jasno ovo sa kanadom

hrvati su najbolja opcija od tih (pominjanih) favorita, samo sto oni nisu favoriti :D

 

 

nego

teo, bjelica, jokic mnogo sexy zvuci

pa jos boban koji sam po sebi moze da dominira

nadam se da cemo biti kompletni, da ce se moci do karata od raznih bolida koji ce nagrnuti da se snimaju za vreme tekmi i da ce sale sve to lepo uigrati. samo toliko :)

Link to comment

bjelica je bar dokazan igrac na reprezentativnom nivou. ne moze se ova polusezona (ili sezona) uzeti u obzir kod uporedjivanja igraca. pogotovo kada igra u ovavoj indijanskoj ekipi kao sto je minnesota. btw, pricas kao da je nicholson ko zna kakav igrac. svi znamo da je bjelicin problem neke druge prirode a ne to sto ne zna i da nema dovoljan kvalitet za nba.

 

hoces da kazes da vicesampion sveta nema sanse po rosteru protiv ekipe koja je bila treca u kvalifikacijama za oi u ameici?

 

btw koliko su italijani imali nba igraca na ep 15 a koliko mi? i gde su oni zavrsili a gde mi.

Link to comment

 nije poenta u tome da je pod obavezno bolja ekipa koja ima vise nba igraca u sastavu, niti je neko napisao da ce nas rastaviti na najsitnije delove, ali da kanada je definitivno jedna od najkvalitetnijih reprezentacija medju ucesnicima

meni se cini da francuzi i mi imamo potencijalno najbolje ekipe

pa grci i kanadjani

ostali su slabiji

 

a vise bih voleo grcku nego kanadu, nekako mislim da nam vise leze, kanadjani su druga skola kosarke, mladji, u usponu

nekako sa grcima vise znamo na cemu smo

Link to comment

bjelica je bar dokazan igrac na reprezentativnom nivou. ne moze se ova polusezona (ili sezona) uzeti u obzir kod uporedjivanja igraca. pogotovo kada igra u ovavoj indijanskoj ekipi kao sto je minnesota. btw, pricas kao da je nicholson ko zna kakav igrac. svi znamo da je bjelicin problem neke druge prirode a ne to sto ne zna i da nema dovoljan kvalitet za nba.

 

hoces da kazes da vicesampion sveta nema sanse po rosteru protiv ekipe koja je bila treca u kvalifikacijama za oi u ameici?

 

btw koliko su italijani imali nba igraca na ep 15 a koliko mi? i gde su oni zavrsili a gde mi.

kakav god da je nicholson, bjelica nije mogao da ga odbrani 1 na 1, a on nije medju najboljim visokim kanade. kanada je bila treca zbog nedostatka iskustva, ne kvaliteta. italija ima jednodimenzionalan sastav.

Link to comment

bolji smo od kanade, u svakoj seriji bi ih guzili lagano, problem je sto mogu da nas roknu jednu utakmicu.

Link to comment

@pbg

 

pa nisam ni rekao da su kanadjani na nivou tunizana, nego da su od ovih boljih reprezentacija oni slabiji. npr pre bih zeleo njih u grupi nego grke ili francuze. 

Link to comment

koliko nba igraca imaju mexico i venezuela?

 

Malo, zato su u grupi i isamarani od Kanade sa po 20 razlike. Polufinale je bilo klasican choke job i jos je odluceno nategnutim faulom u skoku u poslednjoj sekundi.

Link to comment

dobro stvar kod Kanade je ta sto ce Thompson igrati finale NBA lige. On, Olynyk, Bennett, Powell i Nicholson je odlicna centarska linija za ovaj nivo takmicenja. Mozemo imati velikih problema u skoku protiv njih.

 

U pravu je Timmi, njihov glavni problem je neiskustvo i neuigranost glavnih igraca. Gledao sam nekoliko njihovih meceva na sampionatu Amerike i videlo se da Wiggins ne trosi lopti koliko bi trebalo, to ce se sigurno promeniti ove godine. Igraju brzu kosarku na mnogo poena. Stauskas i Heslip sutiraju za tri bez razmisljanja.

Link to comment

U pravu je Timmi, njihov glavni problem je neiskustvo i neuigranost glavnih igraca. Gledao sam nekoliko njihovih meceva na sampionatu Amerike i videlo se da Wiggins ne trosi lopti koliko bi trebalo, to ce se sigurno promeniti ove godine. Igraju brzu kosarku na mnogo poena. Stauskas i Heslip sutiraju za tri bez razmisljanja.

 

Joseph i Ennis su sve samo ne loši PG.

 

Lyles igra sve bolje za Utah, njega će sigurno zvati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...