Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

moja lista za izbegavanje:

1. Francuska

2. Kanada

3. Hrvatska

4. Grcka

 

Grcka bez Spanoulisa mi je bolja varijanta nego neka "vise od igre" utakmica protiv jakog sastava Hrvatske, ili Kanade sa Wiginsom, Thompsonom, i jos 4-5 NBA igraca. I Brady Heslipom :kralj:

Link to comment

Hrvati su kurton od ekipe.

Nemaju pleja ni trenera njih bi odvalili stoka razlike sva visa igra na stranu.

Pitanje dal ce uopste igrati NBA igraci svima za kvalifikacije.

Link to comment

Jokic i Bjelica zavrsavaju sezonu u aprilu, Boban ce mozda igrati i do velikog finala, ali malo ga koriste i trose, ne verujem da bi mogao da propusti akciju zbog umora.

 

Za ostale ne znam, niti me preterano interesuje, najbitnije je da mi budemo 100% spremni.

Link to comment

Taj termin 4.-10. jula je okviran, moze biti pomeranja. 

Ne znam kako je Kanada vodjena, ali taj sastav je vise nego solidan. Wiggins, par prangijasa, Tristan, Olynyk...Narocito posto je pitanje da l ce iko iz NBA da nam igra. Cime cemo im se unutra suprotstaviti?

Sto se Hrvata tice, ne brinem se nesto, mnogo su kilavi i nemotivisani. Za 3 godine recimo, kad izbace 70% trenutnog tima i dodaju par klinaca moze biti sasvim druga prica.

Link to comment

e ako su tristan i olynyk igrace koje ne mozemo pobediti onda bolje da se i ne takmicimo uopste. stauskas se rapada u 1 philadelphiji. nicholson, bennet i ennis vise ne igraju nego sto igraju, powell je jos zelen dok heslipa ne znam kakav je iskreno. ajde joseph je jos i solidan. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...