Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

  • 3 weeks later...

Ja to pratim ovde, do pre pet dana je tu pisalo da ce 16og januara biti donesena odluka, sad pise 19ti. FIBA po obicaju dominira.

to je kao tender za prodaju Telekoma...ima prvi rok u kome svi posalju ponude pa im se onda da dodatni rok da poboljsaju iste :D

Link to comment

vazda pouzdani b92 :)

nisam uopste siguran koliko ce nasim igracima pomoci eventualno igranje u areni. pre sam sklon misljenju da bih igranje kuci (a u izvesno, pozorisnoj atmosferi)  moglo samo opteretiti

Link to comment

Otkud ti to za pozorisnu atmosferu? Mislim da bi grmelo na kvalifikacionom turniru za OI... Naravno, bilo bi i fensi publike, ali ne sumnjam u solidno navijanje.

zato sto po pravilu takve manifestacije sa tribina gledaju oni koji su tu da budu vidjeni ili da snimaju mobilnim, a ne onima kojima je kosarka u srcu

a i sama arena nije nesto akusticna i uticaj publike je manji no u pioniru npr

 

a ako budemo igrali kuci, ocekujem veci pritisak javnosti

 

Mnogo je vaznije s kim cemo igrati, nego gde cemo igrati..

+1

Edited by pbg12345
Link to comment

zato sto po pravilu takve manifestacije sa tribina gledaju oni koji su tu da budu vidjeni ili da snimaju mobilnim, a ne onima kojima je kosarka u srcu

a i sama arena nije nesto akusticna i uticaj publike je manji no u pioniru npr

 

a ako budemo igrali kuci, ocekujem veci pritisak javnosti

 

Istina, ali pritiska ce biti i ovako i onako, a igraci su nekoliko puta napominjali da im publika dosta znaci, da su u Berlinu od gastosa dobijali konstantno vetar u ledja.

 

Po meni - bitno je i ko ce igrati, i sa kim cemo igrati i gde, ali slazem se da je lokacija najmanje bitna ako prve dve stavke budu po nasoj volji. Ako ne, onda i publika moze dosta da znaci, da izvadi stvar.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...