Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

u principu, tebi je bitno da postoji tema gde ces ti biti na jednoj a forum™ na drugoj strani. kapiram da imas spremno jos desetak ovakvih nebuloznih isecaka™ iz novina za neke buduce bitke koje spremas.

Edited by Psihodelija
Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

jebiga brate, imam svoje mišljenje, ne znam što ti smeta da na forumu ne vlada jednoumlje. ne treba niko od vas eminentnih stručnjaka ništa da mi crta, vi ste najpametniji, vi sve znate. ostaje da ova odluka ne može imati ništa povoljno po reprezentaciju pa makar i isus sišao na zemlju i napisao da ima.

 

uostalom, šta da se piše više, ovo je stav koji provejava forumom

 

12036596_1635924186681061_69658109986260

sta je problem sa slikom?

Link to comment

u principu, tebi je bitno da postoji tema gde ces ti biti na jednoj a forum™ na drugoj strani. kapiram da imas spremno jos desetak ovakvih nebuloznih isecaka™ iz novina za neke buduce bitke koje spremas.

Tom logikom ti zelis da svi imaju isto misljenje a onaj ko misli drugacije davi i smara, bata djora, stranci bla bla jos cu da ispadnem ksenofob. Mogu da pisem do ujutru ali necu, kad vi ne vidite nista lose u ovome ja vam oci ne mogu otvoriti. Kad je nekima argumen Spanija i kako tamo kosarka nije propala nema bas tu mnogo sta da se objasnjava, to je kao da poredis premijer ligu i nasu super ligu.

Link to comment

neka bre sere malo sale, sta fali. jest off, ali kake ima veze jbte. jesu nas malo jebuckale sudije. 

+ gomila okolnosti koje nam nisu isle na ruku, zajebano je to sve izdrzati. ja sam iskreno ocekivao da se jos tokom prvenstva desiti neki Darko gosti Flegminom kafom.

elem, kako god, on je od jedne poluamaterske ekipe napravio tim koga se svi boje, i na prva 2 takmicenja je bio 2. i 4. malo li je? setite se ko su bili smrduljica, kalina i donekle bogdan prosle godine pre svetskog prvenstva.

Link to comment

 

elem, kako god, on je od jedne poluamaterske ekipe napravio tim koga se svi boje, i na prva 2 takmicenja je bio 2. i 4. malo li je? setite se ko su bili smrduljica, kalina i donekle bogdan prosle godine pre svetskog prvenstva.

+1

Lako je nas razmaziti kada znaš kako...Sale je to uradio za neverovatno kratak period.

 

Onaj osećaj kada shvatiš da već četvrtu - petu tekmu gledaš opušteno, sa osmehom, bez obzira da li tvoji  trenutno vode rezultatski...

...a evropsko je prvenstvo u košarci... :thumbsup: 

 

prajsles inaf.

Edited by Musky
Link to comment

Onaj osećaj kada shvatiš da već četvrtu - petu tekmu gledaš opušteno, sa osmehom, bez obzira da li tvoji  trenutno vode rezultatski...

...a evropsko je prvenstvo u košarci... :thumbsup:

 

prajsles inaf.

 

+1

 

Tog osecaja nije bilo...pa od 2001.

Link to comment
  • 1 month later...

Zemlje koje pikiraju domacinstvo OI kvalifikacija: Češka, Nemačka, Grčka, Iran, Izrael, Italija, Meksiko, Filipini i Turska, i mi jos pride.

 

Za pocetak - najradije bih da odjebu ovi sto se nisu plasirali na kvalifikacije

Edited by goofs
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...