Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Ne znam koji će mu ovo jedenje govana. Realno je ostvario dobar rezultat, 4. mesto u Evropi je sasvim kul za trenera početnika i ovaj sastav, polufinale i bronzu je izgubio sam zbog neiskustva, i šta sad koji kurac trovanje i vučićevsko znate-vi-ko-smo-mi loženje.

Link to comment

Ne znam koji će mu ovo jedenje govana. Realno je ostvario dobar rezultat, 4. mesto u Evropi je sasvim kul za trenera početnika i ovaj sastav, polufinale i bronzu je izgubio sam zbog neiskustva, i šta sad koji kurac trovanje i vučićevsko znate-vi-ko-smo-mi loženje.

 

+1. Nadam se da ga neće kojekakve teorije zavere sprečiti da identifikuje pravi problem

Link to comment

sta pricas ti? ovo je odlicna odluka, i ako kreteni u nasim kllubovima ista dobro naprave, to ce nam samo pomoci.

 

u ovom momentu Mario Nakic i Lazar Zivanovic su vec otisli da igraju za Real. Luka Doncic iz Slovenije isto tako otisao u Real. Dzenan Musa otisao u Cedevitu. umesto da mi kupimo te klince na jedno mesto, oni idu u Spaniju i evo u Hrvatsku. i umesto da se zapitas zasto su Nakic i Zivanovic otisli u Real, zasto Musa nije dosao kod nas nego ode u Hrvatsku, ti ovde pricas o nekim late boomerima. pa da je Nakic ostao u Partizanu, da je Zvezda dovela Doncica, a Mega Musu, da si pokupio jos 6-7 klinaca koji za razliku od ovih nasih "late boomera" znaju da tapkaju lopte, mozda bi neki od tih late boomera i naucio igrati kosarke...

da ne pricam da bi tako mogao da dobijes i nekog klinca koji ce da igra za Srbiju... ovako ce Nakic i Zivanovic da ti igraju za Spaniju ako bude dovoljno dobri

 

šta TI pričaš? kakve veze ova odluka ima sa raznim nakićima i ostalima? oni neće ostati ovde ako dođe neki stranac, nego idu tamo zbog para i uslova, jeste ova odluka će ih zadržati.. 

Link to comment

kako si samo dosadan. kao da su bata djora i karasi dosli ovde da prosipaju sranja o zlim strancima.

 

jel treba neko da ti nacrta da ce ti interesi srpske kosarke biti branjeni™ kroz ovih 8 zagarantovanih mesta za nasu decu™? imace tu mesta i za mega talente i za talente i za tvoje late bloomere. da ne pricam o tome da ce eventualno 3 kluba zapravo i da iskoriste ovo pravilo, a verovatno nijedan nece imate po 4 stranca u slekcijama, vec jednog ili dvojicu.

 

problem ostaje ovo sto kojot prica, a to je da cak i kada igraju 12 nasa™ deteta, ne znaci da najtalentovaniji nece izgubiti mesto zbog necijeg sina, ili  ce prosto zapaliti u real da ne bi ucio kosarku od debila.

 

uglavnom, ideja moze samo dobro da donese klubovima, a reprezentaciji ne moze da odmogne nikako (ostali su pisali i o dobrim strana po reprezentaciju).

Edited by Psihodelija
Link to comment

jel treba neko da ti nacrta da ce ti interesi srpske kosarke biti branjeni™ kroz ovih 8 zagarantovanih mesta za nasu decu™? imace tu mesta i za mega talente i za talente i za tvoje late bloomere. da ne pricam o tome da ce eventualno 3 kluba zapravo i da iskoriste ovo pravilo, a verovatno nijedan nece imate po 4 stranca u slekcijama, vec jednog ili dvojicu.

 

Izvini, ali ovo je glupost, ne znas kako funkcionise razvoj igraca kroz mladje kategorije. Tu se do 19-20te godine ne moze jasno reci ko ce biti ozbiljan igrac, a ko nece, cesto se desi da mega-talenat ispadne cjorak, a da neki osrednji lik naprasno eksplodira. Answer ovde prica da ce umesto tih osrednjih likova u nasim najvecim klubovima igrati neka strana deca, sto je super za klubove ali lose za reprezentaciju.

 

I za mladje igrace nije potrebno da imas vrhunske protivnike da bi oni postali igraci, dovoljno je samo da ih gurnes u godinu ili dve stariju generaciju. Ali je izuzetno bitno da igrac igra i da ima prodju do seniorske kosarke, a ne da sedi na klupi zbog necijih sinova i raznoraznih kombinacija.

Link to comment

moja poenta je da ce i za te osrednje likove koji naprasno eksplodiraju u nesto zrelijim™ godinama biti mesta u klubovima. ako ga najure iz zvezde ili mege zbog nekog daloa ili gromika, naci ce mesto u partizanu gde ce moci da pokaze da je bolji od ove dvojice. mislim da vise nemamo toliko siroku kosarkasku bazu da bi se klubovi oslanjali samo na nase igrace (o tome je kojot x puta pricao, da ce vrlo brzo doci vreme kada necemo ni imati vrhunske talente). i onda klubovi koji ionako nemaju novac, moraju da dovode neke poluproizvode iz olimpije, krke i slicno.

Edited by Psihodelija
Link to comment

kako si samo dosadan. kao da su bata djora i karasi dosli ovde da prosipaju sranja o zlim strancima.

 

 

 

jebiga brate, imam svoje mišljenje, ne znam što ti smeta da na forumu ne vlada jednoumlje. ne treba niko od vas eminentnih stručnjaka ništa da mi crta, vi ste najpametniji, vi sve znate. ostaje da ova odluka ne može imati ništa povoljno po reprezentaciju pa makar i isus sišao na zemlju i napisao da ima.

 

uostalom, šta da se piše više, ovo je stav koji provejava forumom

 

12036596_1635924186681061_69658109986260

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...