Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Zasto nije? Onaj koji je dobar ce biti samo bolji ako igra protiv talentovan(ij)ih klinaca.

 

ma da, kao da se za svakog zna hoće li biti igrač do 17. godine

Edited by theanswer
Link to comment

Zasto nije? Onaj koji je dobar ce biti samo bolji ako igra protiv talentovan(ij)ih klinaca.

pretpostavljam da naše skautske mreže ne mogu baš da se nose sa onima iz razvijenih zemalja/klubova, tako da će nam radijus dobacivati eventualno do onog što je kobni pomenuo (region), a i tu verovatno šta nam preostane.

Link to comment

Pa reci, da li je bolje igrati protiv talentovanijih od sebe ili ne? Kako se lakse postaje bolji igrac?

 

Pa reci ti meni jel se za svakog igrača u šesnaestoj ili sedamnaestoj godini zna da će biti dobar igrač? Šta ćemo sa igračima koji se kasno razvijaju, možda prekinu da igraju, da treniraju jer je neki osrednji igrač sa strane došao da igra, šta ćemo sa onima što će imati dobru minutažu? Nemoj da se zavaravamo da ćemo dobiti neke buduće superstarove, ludi su da dođu u Srbiju da igraju, razvijamo prosečne strane igrače radi čega? Tj bolje pitanje je radi koga. Kako ovo neko može da brani kao dobro za sprsku reprezentaciju ne znam stvarno.

Link to comment

pretpostavljam da naše skautske mreže ne mogu baš da se nose sa onima iz razvijenih zemalja/klubova, tako da će nam radijus dobacivati eventualno do onog što je kobni pomenuo (region), a i tu verovatno šta nam preostane.

Ok, ako ce da dovode klince iz okoline samo zato sto, eto sad mogu, i koji nemaju neki kvalitet onda naravno da to nema nekog smisla.

 

Ali koliko ja znam, i Zvezdi i Partizanu se godinama nude najveci talenti iz blize i sire okoline, a koji se nisu mogli dovesti zbog tog pravila pa su onda odlazili u Grcku npr.

Link to comment

ne postoji nikakakva losa poelsedica ove odluke, to samo ovi nasi talibani mogu da kritikuju.

 

Ma da baš nijedna. Baš baš baš nijedna. Smešno je i tužno ovo što pišeš. I ko su talibani i kakve to ima veze sa bilo čim?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...