Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

ako nasi uspeju kroz kvalifikacije da se docepaju olimpijade to bi bio sasvim ok rezultat...a na OI verovatno mozemo da se umesamo u borbu za visok plasman pa i medalju u zavisnosti od toga kako nam se otvori zreb

Utisak je da nam je ponajvise falila psihicka priprema za nosenje sa bremenom favorita. Nadam se da ce Sale izvuci pouke i biti jos bolji trener kako vreme prolazi.

 

I neka Bobija posluzi zdravlje i neka Jokara napreduje samo tako.

Link to comment

pa dobro, ovo je sa sportske strane odlicna odluka, sa ekonomske katastrofalna verovatno, ali sa obzirom da bi te pare zavrsile u necijem dzepu nema ni potrebe razmisljati o tom delu price

 

 

ima li neko ideju zasto je toliko skupa organizacija tih turnira?

Link to comment

hah, pa nije skupa organizacija turnira, skupa je kotizacija fiba, 1,75 je samo minimum, pobeđuje verovatno najbolja ponuda kao za vajld karte. tako da 2 milke što naši nude će lagano biti prešišano, samim tim imaćemo situaciju i vuk sit i ovce na broju

Link to comment

Hit je sto moras da platis Fibi da organizujes turnir koji su oni smislili da mora da se odrzi...e, bice kvalifikacije za OI. Ko oce da bude domacin, pokrije sve troskove plus nam plati koji milion? :isuse:

 

Nego da mi trazimo 500k od Letonije ako dobijemo? Mislim, onda oni idu u kvalifikacije "umesto" nas :D

 

Mislim iz takmicarskog ugla odlican potez, ako se stvarno odrze na 3 razlicita kontinenta, ovim se eliminisu Turska, Rusija, Nemacka kao moguci konkurenti a Letonija po pravilima mora ici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...