Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Posle uspešno obavljenog posla, naši reprezentativci su odlučili da se prošetaju Lilom. Kada je došlo vreme za povratak u hotel, Erceg, Kalinić i Raduljica su pozvali taksi. Oduševljeni taksista, poreklom Tunišanin, pozvao je naše momke u goste što su oni prihvatili i tako završili na kafi i kolačima.

 

11821762_1054739537878773_91318107_n.jpg

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Posle uspešno obavljenog posla, naši reprezentativci su odlučili da se prošetaju Lilom. Kada je došlo vreme za povratak u hotel, Erceg, Kalinić i Raduljica su pozvali taksi. Oduševljeni taksista, poreklom Tunišanin, pozvao je naše momke u goste što su oni prihvatili i tako završili na kafi i kolačima.[/size]

 

11821762_1054739537878773_91318107_n.jpg

:heart: kakva slika, genijalno!
Link to comment

Učinak Nemanje Bjelice u dosadašnjem toku Evrobasketa - 31/42 (73.8%) za dva, 8/21 (38%) za tri poena, 7.1 skokova po meču.

Miroslav Raduljica je na prva dva meča Evropskog prvenstva za dva poena šutirao 5/17 (29.4%). Na narednih pet utakmica 38/49 (77.6%).

Zoran Erceg je u dosadašnjem toku Evrobasketa šutirao trojke 10/20, a na poslednja tri meča 7/11.

Miloš Teodosić je najbolji asistent dosadašnjeg toka Evropskog prvenstva sa 8.3 asistencija po meču.

Link to comment

Vise je za ovaj topic

 

Na kraju dana, ispade da nam je los dan protiv litvanije napravio ozbiljnu razliku, ali nije tu nikakve slucajnosti bilo, neki problemi su samo sacekali da izadju na povrsinu. dobar pocetak prvenstva nam je omogucio da mozemo to da iznesemo do pred kraj prvenstva i na kraju smo ostvarili skroz dobar pristojan rezultat i treba cestitati strucnom stabu i igracima. drugi ulazak u polufinale na velikim takmicenjima u dve godine nije uopste za zanemarivanje i znaci da imamo ekipu koja je pri vrhu i da nismo slucajno tu.

 

ono sto sam ja video kao razliku u odnosu na perfect storm od prosle godine je pre svega fizicko stanje teodosica i bogdanovica. prvi je od najspremnijeg igaca dosao do igraca koji je potpuno van forme, drugi nije mogao da pruzi ono sto ekipi treba od njega. tako smo mi prakticno bez dva najbolja sutera gurali prvenstvo. na kraju im se pridruzio i bjelica koji se prilicno izduvao i bio los u poslednje tri utakmice. drugo je dubina na centarskim pozicijama, ali to je milion puta apsolvirano kroz ove godine(i nema sanse da boban ne bi igrao i da ne bi pravio razliku, ali nema poente raspravljati oko toga). treci je saletovo ocigledno neiskustvo koje si nije dalo primetiti dok je sve islo kako treba, ali ocigledno da ima jos da uci da radi u stresnim situacijama. nepotrebno ubacivanje kalinica u kanal je nesto sto bi mu se moglo takodje zameriti, igrac tog karaktera mora da se istrpi jer ce dati najvise kad je najpotrebnije. 

 

sve u svemu, na dobrom smo putu i samo ne bi trebalo ocajavati sto nismo vec u riju. sa par izmena u igrackom kadru i sa nosiocima u boljoj formi, sa trenerom iskusnijim za jednu godinu i rad u evroligaskom klubu, mi cemo verovatno biti favoriti za plasman i nema potrebe da se brinemo.

 

i jos jedna sporedna crtica, posto sam prosle godine jeo govna za jovica, sad moram da primetim koliko nam je ipak falilo njegovo prisustvo ovde. primio bih ga nazad u ekipu.

 
Sve lepo objasnjeno..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...