Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ovaj, šta imaš protiv Ježeve kućice?

Meni to jedna od najlepših poetskih tvorevina na srpskom.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Nemam ništa, baš suprotno, nažalost ovi "novinari" su i to očigledno propustili, a u toj je dječijoj pjesmici sadržana fantastična životna lekcija, a ovi su propuštali da čitaju lektiru i u drugom osnovne, zato su im ovakvi kriterijumi Edited by James Marshall
Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

"Iskoristili smo ovaj dan da osetimo halu, da osetimo ambijent tako da ćemo sigurno spremno dočekati osminu finala, a to je najbitnije. Najavljivali su da je to nešto spektakularno, ali mislim da je bolje bilo prošlog leta u Madridu. Ipak, mi smo ovde došli da igramo košarku i to je najbitnije. Napravili smo neverovatan rezultat u grupi, ali to treba da zaboravimo jer kreće nokaut faza i svaki meč je najbitniji“", dodao je Bjelica:lol: 

Link to comment

Jbte, mene je kumče inače klinac koji je trenirao basket , pre prvenstva ubeđivao da je repka do jaja i da mnogo mračim. Da su igrači u dobroj formi i super...

Vidim da ću morati da mu se izvinjavam za skepticizam.

Svi su izgleda baš onako sazreli...

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

 

 

„Nama žreb od početka nije bio toliko bitan, kada bi gledali unapred prema četvrtfinalu, jer tamo su nas ionako čekali ili Srbi ili Španci. A po mom mišljenju i jedni i drugi su manje više ista stvar. Evo Srbija gazi sve pred sobom, ali po imenima je Španija je mnogo jača. Srbi imaju dva vrlo kvalitetna igrača, Teodosića i tog malog Bjelicu. Raduljica igra u jednoj dobroj formi, a svi ovi drugi, kad gledamo po pozicijama, nama ne bi smeli da zadaju probleme. E sad, pitanje je kako ćemo mi reagovati, jer radi se o jednoj utakmici koja nam znači sve. Namerno ne govorim o Češkoj, jer ako ne možemo dobiti Češku, ne trebamo uopšte ni da se plasiramo dalje", rekao je Predrag Šarić za Jutarnji. 

 

Pa Bogdan ce zive da ih pojede, nadam se da cita ovo.

Link to comment

Sila je to u košarci, kao Mađari u fudbalu, samo najstariji među njima se sjećaju posljednje medalje koju su osvojili njihovi igrači

 

Ili poput one priče o treneru Benfike što Aca s. voli sa ponavlja

Link to comment

Sila je to u košarci, kao Mađari u fudbalu, samo najstariji među njima se sjećaju posljednje medalje koju su osvojili njihovi igrači

 

Ili poput one priče o treneru Benfike što Aca s. voli sa ponavlja

Kad kazes Madjari - setim se onih 5:0 od onomad™ (valjda pred SP u Juznoj Africi?)... 

Link to comment

Kad kazes Madjari - setim se onih 5:0 od onomad™ (valjda pred SP u Juznoj Africi?)...

Ja se sjećam onih nekih 12-1 u baraž dvomeču, kad su se naši radovali kao ludi u žrijebu, to bijaše prije SP u Francuskoj :D

Link to comment

Valjda 7:1 tamo, 5:0 ovde. Mijat cini mi se 6 ili 7 dao edit: jeste Mijat, 4 dao na Marakani, gledao sam tu tekmu uzivo. Skandiralo mu se celu utakmicu. Majstorski odigrao.

Edited by Timmy
Link to comment

Valjda 7:1 tamo, 5:0 ovde. Mijat cini mi se 6 ili 7 dao edit: jeste Mijat, 4 dao na Marakani, gledao sam tu tekmu uzivo. Skandiralo mu se celu utakmicu. Majstorski odigrao.

picka jedna. to je bilo poslednji put da smo igrali fudbal. jebala ga precka :(

ustvari zajebali smo protiv nemaca, kad smo dozvolili da posle gola matorog majstora nemci izjednace i posalju nas na holandiju.

jos boli

Link to comment

Valjda 7:1 tamo, 5:0 ovde. Mijat cini mi se 6 ili 7 dao edit: jeste Mijat, 4 dao na Marakani, gledao sam tu tekmu uzivo. Skandiralo mu se celu utakmicu. Majstorski odigrao.

Savo dao peti gol, ceo stadion mu skandirao "Savo, majmune", on popizdeo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...