Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Ne valja nista. Nivo peti razred osnovne skole, specijalno odeljenje.

 

mislim da preterujes. igrala se deca, nista vise. 

za mene nema neku mnogo manju umetnicku vrednost od mnogih navijackih pesmica koje su minulih godina nastale. 

Link to comment

mislim da preterujes. igrala se deca, nista vise. 

za mene nema neku mnogo manju umetnicku vrednost od mnogih navijackih pesmica koje su minulih godina nastale. 

 

Upravo to, igrala se deca. To ne znaci da sve s cime se deca igraju treba da se pojavi na internetu i da mu se pisu ode. Deca se pokake i u Pampers pa ponosni roditelji ne stavljaju slike usranih pelena na net.

Link to comment

Meni ovo manje iritantno (sramim se priznati da mi je cak i smesno) od one "Igraj i pobedi" lozacke pesme. Ono mi je bas u nekom Beogradski sindikat odvratnom fazonu a ovo opustena zajebancija.

Link to comment

Tako smo i pre 2 godine bili prvi u onoj novoformiranoj grupi, pa su nas cigani sacekali u cetvrtfinalu.

 

Jasno, sve je isto osim sto smo tada u primarnoj grupi imali skor od 3-2 uz kos razliku +5 (izgubili od Makedonije i Crne Gore) a sa prenesenim pobedama u novoformiranoj grupi bili prvi uz skor 4-1 (izgubili od Ukrajine). Sa druge strane, sada imamo skor 5-0 i kos razliku +79 i to u grupi koja je duplo jaca od obe u kojima smo bili pre 2 godine.

 

Ovo prvenstvo, za razliku od prethodnog, igramo tako da nas ama bas niko ne zeli za protivnika. Ako takvih ipak ima, onda blage veze nemaju sa kosarkom. Eto toliko.

Edited by ManicMiner
Link to comment

Meni ovo manje iritantno (sramim se priznati da mi je cak i smesno) od one "Igraj i pobedi" lozacke pesme. Ono mi je bas u nekom Beogradski sindikat odvratnom fazonu a ovo opustena zajebancija.

 

opuštena zajebancija je kada onako brutalno napeglaš Talijane ...

a ovo je kao kada istreseš kantu sa smećem na sred dnevne sobe...i smešno ti.

Link to comment

Meni je interesantniji mentalni nivo novinara koji otkidaju na ovo ili one murale Teodosića i Đorđevića pa to promovišu. Je li ima neko među njima ko je pročitao nešto teže od priručnika za paljenje kompjutera otkako je započeo školovanje? Da su pročitali Ježevu kućicu ili Ršuma imali bi izgrađeniju estetiku.

Link to comment

Aj kad smo vec otisli u debeli oftopik - kakvo je vase misljenje o pesmi "Igraj i pobedi" ? Jel, ono, do jaja ili kakva? Recimo, meni se od toga istovremeno kenja i povraca a oni se nisu sprdali nego napravili pesmu zbog radi lozenja nacije i samih igraca, verovatno. Eto, zivo me zanima to pa da se vratimo na kosarkaske teme sto pre.

Link to comment

Još gora, u nivou one "Ideš za Kanadu", koju sam čuo kad je reprezentacija gostovala u Banjaluci, što mi je bio WTF momenat. Ima samo jedna još gora, ono nešto "Idemo bre"

Link to comment

Meni je interesantniji mentalni nivo novinara koji otkidaju na ovo ili one murale Teodosića i Đorđevića pa to promovišu. Je li ima neko među njima ko je pročitao nešto teže od priručnika za paljenje kompjutera otkako je započeo školovanje? Da su pročitali Ježevu kućicu ili Ršuma imali bi izgrađeniju estetiku.

Ovaj, šta imaš protiv Ježeve kućice?

Meni to jedna od najlepših poetskih tvorevina na srpskom.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...