Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Логичан избор. Дангуби треба једна добра сезона у Звезди да сазри, а Штимара је легенда, али ми је драго да напокон можемо формирати 12орку без њега. Још да је Боби ту, ех ...

Link to comment

retko pozitivna licnost

ja bih vise voleo da su ispali dragan i milutinov. nijanse su u pitanju, trenutno deluje da od ovih momaka nece mnogo zavisiti, ali sve se to moze vrlo lako promeniti. bogdan vuce povredu, od nedovica covek ne zna sta moze ocekivati, simonovic je vidno limitiran za ovaj nivo kosarke, kad se tome doda da je i kalinic daleko od forme sa sp, ne bi cudilo da milosavljevic pokupi dosta minuta.

slicno je i na centru, raduljica slicno kao i nedovic prilicno nestabilan, kuzmic debitant bez ikakvog autoriteta kod sudija, hteo djordjevic ili ne deluje mi da cemo vec protiv spanije gledati milutinova bar desetak  minuta na parketu.

stimca bih najvise voleo jer mi je gotivan lik, zbog atmosfere a i nekako imam vise poverenja u njega nego milutinova u  smislu da ce odraditi ono sto se od njega ocekuje

dagubica bih voleo u ekipi pre milosavljevica jer mi ovaj drugi nikako ne uliva poverenje posle povrede, a i dangubic deluje kao igrac koji bi mogao sa klupe promeniti ritam, dragana ne vidim kao takvog i deluej mi da nece imati iole znacajniju ulogu u napadu.

a i onako klubaski, cenim da bi dangubi mnogo znacilo ovo ep na nekoliko nacina. izvesno je da ga ocekuje bitno drugacija uloga u dolazecoj sezoni i videcemo kako ce ovo sad uticati na njega. moze i trebalo bi veoma pozitivno, ali moze da ode i na sasvim drugu stranu

Link to comment

Ja bih radije DM i Stimca. DM deluje kljakavo, al ako je odradio sezonu i pripreme, onda je valjda to - to. Dangubic ne bi menjao nista s klupe, eventualno bi malo zagrizao u odbrani , jednostavno nema napad za ovaj nivo kosarke da bi se to ocekivalo od njega.

Nikolica nista nije uradio na pripremama sto bi mu dalo mesto u 12, mislim da su se malo ogresili o Stimca jer momak ima besprekoran odnos prema ekipi, a Nikolicin talenat se jos nije video na terenu u toj meri da mora da ide po svaku cenu.

 

Kuzmicev autoritet kod sudija, meh, i Raduljica je bio anonimus na SP pa nije imao problema.

Link to comment

VIdecemo za Gagija i poziciju tri.

Ne treba zaboraviti na Bogdana, videcemo koliko ce moci u ovoj prvoj fazi.

Uglavnom, izuzimajuci Lucica da je bio zdrav i Miskovog poslusnika, ovo je najbolje sto trenutno imamo i deluje jako. Ne racunam Krleta naravno, koji bi nam lego... uh

Link to comment

pa i ne kuka se toliko, svi se slazu da su nijanse u pitanju, kao sto i sam djordjevic rece

ponavljam se, da jeste milutinov mozda 12 igrac na papiru, ali je isto tako i treci centar,a nije da su ispred njega na poziciji bjelica i erceg, ili teo i markovic, nego raduljica i kuzmic koji  zajedno imaju jednocifren broj utakmica ove sezone, plus sve one ostale vise puta pominjane  mane. slicno je i sa draganom

Link to comment

da, to sam potpuno ispustio iz vida.

 

 

falice i jovic dosta jbg.  bili bi dosta kvalitetniji i raznovrsniji sa njim i marjanovicem u 12. ali opet imamo najmanje prava da se zalimo od svih ovih najboljih reprezentacija. ili bar od ove tri najkvalitetnije :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...