Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Nikad nismo imali 4 vrhunska igraca ni po tim snizenim standardima. Po stvarnim standardima nemamo nijednog.

 

ne znam koji su to standardi, first ballot hall of fame?

Link to comment
  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Da preformulisem - top igraca u poredjenju sa prosecnim top igracima reprezentacija koje se bore za medalju ( Gasol i Novicki po strani, mada su matori i pitanje kolko im seva paja ).

 

@ Milutinov 

Zivi za fajt al zato zavrsi tekme bez skoka. Realno su Stimac i on pokazali slican nivo kosarke, a to je skoro pa nista. Stimac, po meni, ima edge posto je duze s ekipom. Mogao je Nikolica malo jace da zagrize dok je imao minute , realno nije neka konkurencija.

Link to comment

-1.

Milutinov živi za fajt...doduše ne ide mu baš isti od ruke,al ima želju...

Štimara je smorio sa onim mahanjem peškirima, taj deo može i Simon da pokrije.

 

Možda da, ali džaba mu to kad terena videti neće. A to mahanje peškirom loži ostale fajtere.

Uglavnom, kao i u Dudinim reprezentacijama, psihologija je jako bitan faktor, ako smo naloženi i grizemo možemo se tući sa svakim, ako ne, džaba, previše je rupa u rosteru za vrhunski domet sa takvim pristupom.

Link to comment

Ko realno ovde fali od igraca? Tj. ko nije dobio poziv a zasluzio ga je.

vrati konju glavu ali znamo kakva je situacija oko njega. ja sam nekako prizeljkivao i jokica al i to je no, no

Link to comment

Jbg Macvan bi bio treca 4ka pored Bjelice i Ercega, a pritom i Kalina obitava nekad na 4 mada kontam u ovom rosteru redje. Kao centar Macvan pitanje koliko donosi reprezentaciji u borbi protiv centara jacih ekipa. Plus umor plus je izgleda los za atmosferu.

Jokica bi mnooogo radije video nego Stimca i Nikolicu.

Link to comment

Mislim da je to prilično jasno i da nema smisla da ponavljamo neka imena po n-ti put.

 

+1

 

Lazić je počeo da štuca koliko smo ga prizivali ali šta je - tu je. Selektorova je poslednja. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...