Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Teo je hteo da pripali trojku na 33 sek do kraja, imali bismo jos 10ak sek za poslednji napad, ne znam zasto nije. Nedovic, u svom stilu, dribla do igraca i onda mu dodaje pas.

Link to comment

Jesu ulazili Milutinov i Stime?

 

Cupacemo kosu zbog Raduljice na EP.

Jes da sam gledao na preskoke al ne videh nijednog god njih. Ali ako nista drugo bar Kuzmic izgleda skroz dobro vcrs.

Link to comment

    Denda je utisak eona. Prenosi košarku barem 25 godina i podjednako je šupalj kao na početku. Erceg je izvanredan spoljni igrač. Ovo sa Zupanom je trademark cele njegove bedne karijere, čak je u jednom trenutku i rekao da je u pitanju Zupan kad je pročitao potpis ali je posle nastavio sa Slokarom. Za ovo mora da se dobije, ako ne otkaz, onda ozbiljna suspenzija. Kad se dodaju i iritantne poštapalice "još kako" i "nego šta", kompletan utisak je zastrašujući. 

Link to comment

Вратио се управо из Борика (тј са којег пива након утакмице). Сјајна атмосфера, стварно је све било за уживање, једино што су нам мало јели живце. Салету оно улијетање у терен стварно није требало, ипак су то судије које у најбољем случају суде неке утакмице Лиге БиХ.

Што се играча тиче, ББ безмуд, Радуља лош у одбрани, Ерцег се диже, Кузмара солидан, примјетно је недостајао Марковић, Тео очекивано одличан.

Link to comment

Ma jok, kakav Bogdan. Meni se cini da se Sale jos uvek dvoumi izmedju DMBa i Dangube, tj. da nije siguran koliko je Dragan prebrodio povredu. I, naravno oko ove dvojice centara, mada po minutazama sa poslednjih utakmica deluje kao da ce ih vrlo malo koristiti, ko god otisao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...