Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Samo što sada nije 2005. godina. Da su tada stali iza njega, moglo bi da se kaže da se uzdamo u sreću, da zaslužuje šansu, da je nepoznanica, da je rizik koji može da se isplati. Sada to više nije, sada je jasno da je dobio posao na konkursu na kome ne ispunjava uslove i daleko je od najboljeg kandidata. Bilo bi čudno da je drugačije, u zemlji srpske nestručne stranke, Šapića, Udovičića, Anđusa, taksiste Miška. Stanje redovno
jel mozes da pojasnis boldovano?prvo, kada je bio raspisan taj konkurs, i jel moze neki link do konkursne dokumentacije? a posto znas da nije bio najbolji kandidat, jel mozes da nam das listu kandidata? hvala
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

jel mozes da pojasnis boldovano?prvo, kada je bio raspisan taj konkurs, i jel moze neki link do konkursne dokumentacije? a posto znas da nije bio najbolji kandidat, jel mozes da nam das listu kandidata? hvala
vrhunski :Dinace ocekujem da ce sale da poklekne i na onom zadatku koji svi ocekuju da resi uspesno - okupljanje najboljih igraca
Link to comment
Isuse Friče...Inače, osim tri detalja, uglavnom je dobar utisak Sale ostavio gostujući kod bilmeza.
Koja tri detalja? Ja sam bio vrlo zadovoljan svime sto sam cuo (od njega, Tegi se blamirao za sve pare), lepo rezonuje, pametno prica i svidja mi se sto je rekao da je tezak drkos kao trener, nece nikome biti opustencija u reprezentaciji.Tim vise mi nije jasna ta odluka oko Mute - coveka je prestala da zanima kosarka odavno, na ustrb klinki i diskoteka.
Link to comment
Isuse Friče...Inače, osim tri detalja, uglavnom je dobar utisak Sale ostavio gostujući kod bilmeza.
koji detalji? ne samo da je extra pricao, vec je i poklopio eminentnog novinara™ par puta, ko uciteljica u drugom osnovne("ajde saberi se prvo i polako, postavljaj mi jedno po jedno pitanje, ovako nemam pojma sta hoces da kazes" )... ako bude radio kao sto je pricao bice sve u redu.
Znas kakvih klinki?! :oauuuuuuhomer-drool.gif
ne rise da je poceo da bira? :odok je bio ovde u NS, covek je bio najredovniji posetilac striptiz barova :D
Link to comment
Koja tri detalja? Ja sam bio vrlo zadovoljan svime sto sam cuo (od njega, Tegi se blamirao za sve pare), lepo rezonuje, pametno prica i svidja mi se sto je rekao da je tezak drkos kao trener, nece nikome biti opustencija u reprezentaciji.Tim vise mi nije jasna ta odluka oko Mute - coveka je prestala da zanima kosarka odavno, na ustrb klinki i diskoteka.
Prvi je izbor Mute za pomoćnika, drugi je da je kroz ceo razgovor nagoveštavao da ostaje tačno 2 godine i treći (koji me je posebno iznenadio), rekavši da su ipak odlučili da ne vodi i neki tim uporedo (kada su ga pitali da li će ići u Ameriku, mada to možda nisam dobro razumeo).E sad, meni njegova načelna posvećenost o kojoj i ti govoriš (uz silne gigabajte košarkaških klinika) nije naročito uverljiva. Da je on trenerski fanatik kako se iz razgovora moglo naslutiti, sumnjam da bi dozvolio ovako skromnu dosadašnju karijeru (a izbor za trenera reprezentacije je dokaz da je mogao da bira gde će da radi). Izbor Mute tu neuverljivost još značajno pojačava.
Link to comment
ne rise da je poceo da bira? :odok je bio ovde u NS, covek je bio najredovniji posetilac striptiz barova :D
Ja sam ga po gradu sretao sa par riba koje su :thumbup:Ne verujem da im je ujak, teca ili tako neki rodMada ga sada redje vidjamo po Kg-u (pisao sam to na drugom topicu)Uglavnom pici za Bg svojim novim dzipom... verovatno ide na dogovore sa Saletom :P
Link to comment
Prvi je izbor Mute za pomoćnika, drugi je da je kroz ceo razgovor nagoveštavao da ostaje tačno 2 godine i treći (koji me je posebno iznenadio), rekavši da su ipak odlučili da ne vodi i neki tim uporedo (kada su ga pitali da li će ići u Ameriku, mada to možda nisam dobro razumeo).E sad, meni njegova načelna posvećenost o kojoj i ti govoriš (uz silne gigabajte košarkaških klinika) nije naročito uverljiva. Da je on trenerski fanatik kako se iz razgovora moglo naslutiti, sumnjam da bi dozvolio ovako skromnu dosadašnju karijeru (a izbor za trenera reprezentacije je dokaz da je mogao da bira gde će da radi). Izbor Mute tu neuverljivost još značajno pojačava.
Ima ugovor na dve godine, zato i govori o tom roku.Isto tako je rekao da ima jos mnogo da uci i da ce se savetovati sa onima koji mnogo vise znaju i imaju ogromno iskustvo. Dakle, zna on gde je busan.Dudu, Zoca, Karija moze da uzme za savetnike, sigurno ih nece postaviti za pomocnike. Uz Mutu moze da uzme onog Minica ili tako nekog za skauting i da to dobro funkcionise. Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Odgledah Tegijevu emisiju. Stvarno ga dugo nisam gledao i zaboravio sam koliko je zapravo cool lik. Sva ta prica oko 1 harizme koja mi se do sada cinila izlizanom je odjednom OK. Batalicu Mutu i nedostatak dosadasnje trenerske karijere, cekam prve pripremne utakmice sa zeljom da gledam kosarku, da vidimo kako ce sve izgledati.

Link to comment
Odgledah Tegijevu emisiju. Stvarno ga dugo nisam gledao i zaboravio sam koliko je zapravo cool lik. Sva ta prica oko 1 harizme koja mi se do sada cinila izlizanom je odjednom OK.
zabrinuo sam se kada sam procitao ovaj deo posto sam mislio da pricas o tegeltiji :mellow:
Link to comment
  • 3 weeks later...

"Nemamo dominantne igrače u pojedinim ligama Evrope, ali i nekim klubovima. Imamo izuzetan ekstra talenat u najtalentovanijem igraču Milošu Teodosiću kojeg moramo da maksimalno iskoristimo i stavimo u službu ekipe. On je spreman i zreo za to i verujem da će dati sve od sebe da napravi sjajnu saradnju sa saigračima. Potrebno je da izvučemo njegov talenat i 'prospemo' ga na teren", izjavio je Đorđević.mozete da odahnete, sale zna sta je kljuc uspeha.

Link to comment

Pa dobro, nije neocekivano da ne zna kosarku nesto vise od prosecnog postavljaca komentara na B92 i Blicu. Teodosic je rare commodity u danasnjoj evropskoj kosarci, zato ga toliki treneri i trpe i grade igru na njemu. Voleo bih da je pomenuo i Bjelicu u tom kontekstu, nas trenutno najbolji kosarkas, a nije da talentom zaostaje za bilo kim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...