Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

pa jebiga, ako se ocekuje od 4 centra da skupe 3 skoka za mec, onda su pokazali.

 

Govorimo o dosadasnjim pripremama, ne samo o ovoj utakmici. Ni od Tea se ne ocekuje da olako gubi lopte i promasuje sve iz igre..

 

A i ako govorimo o ovoj, nemam sad statistiku, ali nisam stekao utisak da su nas Slovenci nadskakali.. 

Link to comment
  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

To dokazuje da je tim bio ucinkovitiji kad je i Milutinov bio na terenu, ali to je samo jedan od iljadu faktora. Ok, resena je pozicija 4. Ocekujem da ce Erceg odigrati svoju rolu zbog koje je pozvan u repku.

 

Ma to je jedna od najglupljih statistika ikada.

Evo ja cu da budem u 2nd unitu kada igraju Lebron, RW, KD i Dankan pa da vidis sto ce mi biti + skor dok sam na terenu.

On cak i ne grize toliko, na ovim tekmama sto sam gledao nije se nesto iscimao da se pokaze. 

Imam neki utisak da ili je umoran od sezone ( sto ne bi smelo, al opet i Bogdan tako deluje, Kalina takodje ), ili je u fazonu da mu je mesto zagarantovano. 

Link to comment

Ma to je jedna od najglupljih statistika ikada.

Evo ja cu da budem u 2nd unitu kada igraju Lebron, RW, KD i Dankan pa da vidis sto ce mi biti + skor dok sam na terenu.

On cak i ne grize toliko, na ovim tekmama sto sam gledao nije se nesto iscimao da se pokaze. 

Imam neki utisak da ili je umoran od sezone ( sto ne bi smelo, al opet i Bogdan tako deluje, Kalina takodje ), ili je u fazonu da mu je mesto zagarantovano. 

Ti nikada neces biti u 2nd unitu kada igraju Lebron, RW, KD i Dankan .... Kako god, delovalo je da veceras niko ne grize, al mi ih dobismo relativno lako ... Show krece za nedelju dana.

Link to comment

Ovo nije realna slika, Đorđević dosta meša, pokušava sa raznim kombinacijama petorki, drugo poluvreme je počeo sa DM na 3. Kalinić ga je nešto iznervirao pa ga nije koristio gotovo uopšte od prve četvrtine do par minuta pred kraj.. Bjelica već sad igra na MVP EL nivou, Raduljica je rekao bih blizu forme sa SP uz naravno boljeg Tea od ovog danas itd itd.

Link to comment

Bjelica je došao do onog nivoa kada svaki njegov pokret i rešenja izgleda jednostavno i prirodno kao na igrici. Posebno me oduševio kako brze ruke ima u odbrani, deluje mi da je i tu napredovao dodatno. Ubedljivo najbolji srpski košarkaš u ovom trenutku, bez dileme. 

Link to comment

Govorimo o dosadasnjim pripremama, ne samo o ovoj utakmici. Ni od Tea se ne ocekuje da olako gubi lopte i promasuje sve iz igre..

 

A i ako govorimo o ovoj, nemam sad statistiku, ali nisam stekao utisak da su nas Slovenci nadskakali.. 

Statistika http://www.kzs.si/index.php?id=114&game_id=3085033&league_id=undefined&season_id=90269#mbt:33-400$t&0=1

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...