Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Znam da je generalno neki stav da Jokic ima napumpanu statistiku kod zalizanog i da ima veliku slobodu i sta ti ja znam, ali ja jednostavno ne vidim Milutinova kao igraca koji bi tako odskakao kao Jokic, u bilo kom sistemu. Deluje kao bolja varijanta od Stimca i Milutinova, a o Kuzmicu ne znam sta da mislim.

Link to comment

Naravno da je 5, hoću da kažem da dileme da li će Erceg ići nema jer je to manje više zatvoreno otpadanjem Mitrovića sa spiska. Neće sigurno Đorđević voditi Raduljicu, Kuzmića, Štimca i Milutinova sve na prvenstvo.

Link to comment

Naravno da je 5, hoću da kažem da dileme da li će Erceg ići nema jer je to manje više zatvoreno otpadanjem Mitrovića sa spiska. Neće sigurno Đorđević voditi Raduljicu, Kuzmića, Štimca i Milutinova sve na prvenstvo.

Nisi me razumeo, nisam ih stavio obojicu u post zato sto konkurisu za isto mesto, vec cisto samo kao statisticki podatak. 

Link to comment

generalno, visoki su do sada pokazali jedno nista na ovim pripremama. ne racunajuci bjelicu, koji je pa trenutno druga dimenzija u odnosu na ostatak ekipe. 

Link to comment

Nisi me razumeo, nisam ih stavio obojicu u post zato sto konkurisu za isto mesto, vec cisto samo kao statisticki podatak. 

 

Da, ali koji dokazuje da je Milutinov danas bio bolji od Ercega, pa šta kad je pozicija 4 rešena.

Link to comment

Ma leci ce sve ovo na svoje mesto. Mozda niste obratili paznju da kad su nam se Slovenci priblizavali, dodavanjem gasa smo se momentalno odlepljivali na bar +10. kao da smo igrali onoliko koliko nam treba da pobedimo, bez neke prevelike tenzije. 

Link to comment

Da, ali koji dokazuje da je Milutinov danas bio bolji od Ercega, pa šta kad je pozicija 4 rešena.

To dokazuje da je tim bio ucinkovitiji kad je i Milutinov bio na terenu, ali to je samo jedan od iljadu faktora. Ok, resena je pozicija 4. Ocekujem da ce Erceg odigrati svoju rolu zbog koje je pozvan u repku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...