Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Ma da, imenovanje Mute ne mora ništa da znači. Svi danas igraju košarku, lopta je okrugla, igra se dok sudija ne odsvira kraj.
ok, ti smatraš da je Đorđević budala ili da mu neko to natura ?
Link to comment

Nije budala, ali Muta jeste. To sto je bio dobar igrac nema nikakve veze s trenerskim poslom. Prilicno sam siguran da je bilo skoro identicno onome sto je napisao Fins Fleet. Trenerski posao cesto tako funkcionise.S druge strane, mislim da je poredjenje s Mokom preterivanje. Moguce da ce mu rezultati biti slicni Moki ili trenutno Jasonu Kiddu, ali sam siguran da ce sve proci sa mnogo vise dostojanstva.Sto se tice samog izbora, ionako nemamo dobrog mladjeg trenera. Idealno bi bilo da je neko dosao iz mladjih kategorija i nastavio da radi sa igracima koje je vec trenirao, ali realno nema ko. Dzikic? Ionako se sve radi stihijski, to su jedina moguca resenja.

Link to comment
ok, ti smatraš da je Đorđević budala ili da mu neko to natura ?
Nemam pojma, mogu samo da nagađam. Ne postoji nijedan relevantan kriterijum po kome bi Muta bio uzet u obzir uopšte. Ja ne mogu da verujem da se o tome rađa polemika.I manite me patetičnih zasluga minulim radom. Naravno da ćemo svi da navijamo za reprezentaciju, ali da po svaku cenu po automatizmu kličem svakom gestu makar i Saleta Đorđevića, ne pada mi na pamet.
Link to comment
Ako Sale Djordjevic ne zasluzuje respekt, sansu i podrsku, onda ne znam ko ih zasluzuje.
Од мене наравно има и респект и подршку.Свестан је и сам да ово може да преокрене његову не баш блиставу тренерску каријеру или на боље или скроз на горе.Да је велики борац је то је сигурно,остаје да видимо дали ће мо Дуду правити од блата или да се питамо где је до сада био Сале. Edited by Блок_64
Link to comment
Sto se tice samog izbora, ionako nemamo dobrog mladjeg trenera. Idealno bi bilo da je neko dosao iz mladjih kategorija i nastavio da radi sa igracima koje je vec trenirao, ali realno nema ko. Dzikic? Ionako se sve radi stihijski, to su jedina moguca resenja.
Kokoskov je covek koji je mladji od Djordjevica i definitivno ima bolji trenerski CV(koji ukljucuje i odlican selektorski rad) i covek je koje je koliko sam cuo zeleo da preuzme Srbiju.Sto ne znaci da Sale nema 1000% podrsku od mene, i mislim da je zapravo dobro resenje(dopala mi se prica da ga ne interesuje nikakvo podmladjivanje, rad na duge staze i slicno, vec covek hoce odmah da napravi rezultat). Usput je i covek rodjen pod srecnom zvezdom i svega sto se dograbi, uspe mu. Sto bi rekli u couplingsome men were born lucky, and some men were born very luckywhat was Patrick born?a tripod
Link to comment

Samo što sada nije 2005. godina. Da su tada stali iza njega, moglo bi da se kaže da se uzdamo u sreću, da zaslužuje šansu, da je nepoznanica, da je rizik koji može da se isplati. Sada to više nije, sada je jasno da je dobio posao na konkursu na kome ne ispunjava uslove i daleko je od najboljeg kandidata. Bilo bi čudno da je drugačije, u zemlji srpske nestručne stranke, Šapića, Udovičića, Anđusa, taksiste Miška. Stanje redovno

Link to comment

navijacki of kors.samo napred!s djordjevic ima poreklo.nije alav.sprzio covica za namestanje.koliko je moguce nastaviti niz velikana to je pitanje.vec je s djordjevic vreca.koji bre kokoskov pizda li vam materina?jeste vi jebeni idijoti?ako ovaj omane krenuce se sa strancima.no nije to problemo.nema igra rokenrol cela jugoslavija!srbija brale!!!srbija!!!i svi ovde treba da se zalozimo da se milogled vrati!ne mozemo se baviti posledicama kao nekoj udaljenoj planeti van naseg domasaja.e i jebo vas duh stankovica,zeravice,novosela i svih drugih na tragu sfrjot.nije nacional tim ko sto je pre bijo

Link to comment

Vidim da poredite Kokoškova i Đorđevića, pa da se nadovežem na to.Kokoškov je u Gruziji za asistenta imao nekog Jasona Staudta, koji je počeo u Orlandu, pa radio kao trener i video koordinator za Buckse pod tri različita glavna trenera, a potom prešao u Rocketse kao advanced scout na preporuku trenera koji je pre njega načinio isti transfer. Mislim, nije sad kao neko ludilo elitizma, ali ima čovek neki adekvatni background i vidi se smisao angažovanja, dopunjuju se u ekspertizi i to je kul.

Staudt comes to Houston after working seven years as video coordinator for the Milwaukee Bucks. Part of his responsibilities with the Bucks was preparing videos on upcoming opponents and scouting tapes on college and international prospects. Prior to joining Milwaukee, Staudt was an assistant coach with the Idaho Stampede of the CBA. Following the CBA season, he served as an advance scout for the Cleveland Cavaliers. A native of Lamesa, Texas, Staudt also worked for the Orlando Magic (2001-04), where be served as an intern, then as video coordinator, and his final season with the Magic, as video coordinator and advance scout. In addition to the NBA, Staudt worked abroad with the Georgian National Team, serving as an assistant coach.

Sale će pak imati Mutu, koji nikada ne traži tajm u trećoj četvrtini, igra "pusti ga, ne zna" 40 minuta u Final Four utakmici i radi tamo gde radi mahom iz razloga netržišne™ prirode. That shit has bad omen written all over it, BFC, titule i Žoc™ or not...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...