Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Ako je Dragan spreman- vodio bih njega jer je vec pruzao odlicne partije na visokom nivou. A sada nece biti opterecen izmisljanjem poena pa mislim da se moze iskoristiti ono sto on najbolje radi. Danguba mozda nekad u buducnosti bude igrao vrhunske meceve ali je do sada u Evroligi igrao defanzivnog specijalca sa skromnim napadckim ucinkom. Draganova odbrana je na slicnom nivou kao Dangubina ali je u napadu znacajno produktivniji. Ne vidim potrebu za Danginom odbranom kad u  Draganu imas komplet lepinjuTM

 

To je otprilike i Saletov rezon, zato je i cekao da se Gagi oporavi. Ako u ovih nekoliko utakmica bude na zadovoljavajucem nivou, ici ce na EP. Ako ne, ide Danguba. U svakom slucaju, ko god da ode, nece imati neku minutazu, pa je samim tim besmisleno lomiti koplja oko njih..

Link to comment

Ne bih se bas slozio da nece imati veliku minutazu, Kalina je nas najslabiji clan prve petorke, a zamena mu je igrac od zadatka koji ume da radi dve stvari. Ako jedan ili drugi zakazu u nekoj utakmici, bice tu itekako prostora za DMBa/Dangubu.

Link to comment

Ne bih se bas slozio da nece imati veliku minutazu, Kalina je nas najslabiji clan prve petorke, a zamena mu je igrac od zadatka koji ume da radi dve stvari. Ako jedan ili drugi zakazu u nekoj utakmici, bice tu itekako prostora za DMBa/Dangubu.

 

Odakle ti ideja da je Kalinic slabiji igrac na svojoj poziciji od Raduljice? Mogu da se kladim u sta god hoces da ce Kalinic mnogo lakse izlaziti na kraj sa protivnicima na svojoj poziciji od Raduljice i da ce ga biti mnogo teze nadigrati.

Edited by harper
Link to comment

Ne bih se bas slozio da nece imati veliku minutazu, Kalina je nas najslabiji clan prve petorke, a zamena mu je igrac od zadatka koji ume da radi dve stvari. Ako jedan ili drugi zakazu u nekoj utakmici, bice tu itekako prostora za DMBa/Dangubu.

 

Kao treci bekovi u rotaciji i eventualno trece opcije na krilu? Naravno da se nece naigrati. 

 

A Kalina se definitivno ne moze okarakterisati najslabijim clanom petorke.

Link to comment

1. teo, markovic

2. bogdan, nedovic

3. kalina, simonovic

4. bjelica, erceg

5. raduljica, kuzmic, milutinov

 

mislim da je stimac visak.

 

i dilema milosavljevic/dangubic. za obojicu tu ima mjesta prvenstveno zato sto nedovic ima losu sezonu i tesko da moze odigrati 20 minuta vrhunske kosarke pa ce bilo koji od njih dvojice imati minute i na dvojci. mislim da je dangubic podesniji za tu ulogu kao neko ko moze odigrati i na dva i na tri i braniti sve od pleja do krila. vidicemo sta ce biti, mozda dozivi prosvjetljenje pa vrati nedovica a zadrzi obojicu.

Link to comment

+ u zadnjih pola godine, Dangubic sigurno nije losiji suter od DMB. Bio je ocajan jesenas, posle je poceo da puni i on. 

 

E jbg sad ga preteraste. Može da čuva od 1 do 3, spakovao Ertela u mali džep, bio čovek zadatka u EL, sad nije ni lošiji šuter, reko bi čovek o kome se ovde piše. I onda ja gledam kroz crno bele naočare. Uozbiljite se. Milosavljević je igrao najbolju košarku života pre povrede, onda ga je povreda ukopala, izgubio je najviše u odbrani ali nemojte molim vas da mi poredite ofanzivno njega i Dangubića koji je bio peti najbitniji igrač u zvezdinoj petorci uglavnom i kome je taj trener o kome pišete da zna šta njegovi igrači mogu da igraju poverio ulogu Daloa u najbitnijim utakmicama za njegov tim, da uđe i pravi faulove na prevođenju. Dok je Milosavljević igrao sa Tepićem na kecu i trebao da nosi tim i ofanzivno i defanzivno, Dangubić je na pleju imao Vilijamsa. O ostalim da ne pričamo. Ako Dangubić nekad bude igrao u životu ono što je DM igrao pre povrede ja ću biti presrećan. Uostalom videćete koga će Đorđević voditi, onda će biti da vodi DM jer ima empatiju prema njemu ili ko zna šta. Nateraste me da pljujem Dangubića a to je poslednje što sam hteo. 

 

@nautilus

 

DM je dvojka, naravno da će tu da uzima minute. 

Link to comment

E jbg sad ga preteraste. Može da čuva od 1 do 3, spakovao Ertela u mali džep, bio čovek zadatka u EL, sad nije ni lošiji šuter, reko bi čovek o kome se ovde piše. I onda ja gledam kroz crno bele naočare. Uozbiljite se. Milosavljević je igrao najbolju košarku života pre povrede, onda ga je povreda ukopala, izgubio je najviše u odbrani ali nemojte molim vas da mi poredite ofanzivno njega i Dangubića koji je bio peti najbitniji igrač u zvezdinoj petorci uglavnom i kome je taj trener o kome pišete da zna šta njegovi igrači mogu da igraju poverio ulogu Daloa u najbitnijim utakmicama za njegov tim, da uđe i pravi faulove na prevođenju. Dok je Milosavljević igrao sa Tepićem na kecu i trebao da nosi tim i ofanzivno i defanzivno, Dangubić je na pleju imao Vilijamsa. O ostalim da ne pričamo. Ako Dangubić nekad bude igrao u životu ono što je DM igrao pre povrede ja ću biti presrećan. Uostalom videćete koga će Đorđević voditi, onda će biti da vodi DM jer ima empatiju prema njemu ili ko zna šta. Nateraste me da pljujem Dangubića a to je poslednje što sam hteo. 

 

@nautilus

 

DM je dvojka, naravno da će tu da uzima minute. 

 

Pa danas bi me mnogo veca prpa uhvatila da ostavim na sutu samog Dangubica nego samog Milosavljevica. Pre 2 godine nije bilo sta da se prica na ovu temu, pre 9 meseci Dangubic je umeo samo da skoci i prikuca. Danas vise nije tako. 

 

U zadnjih godinu dana Dangi napreduje, a DMB skurcava. U onom polufinalu, Dzenkins ga je punio bukvalno kako je hteo.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...