Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

:Hail:

Da morao bi, ako misli da mu se izjava o kreiranju spiska sa sve vođenjem računa o budućnosti reprezentacije ne izvitoperi kao drvo sirovo u šumskome požaru.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Ma da, ako Dangubića ne bude vodio ne izlazimo iz grupe, od njega zavisi. Budućnost reprezentacije ne zavisi od toga ko će biti 12. igrač u rosteru.

Link to comment

To je i meni palo napamet, da možda odu i Dangubić i Milosavljević a Simon otpadne, ali ne verujem na osnovu minutaže da Sale tako razmišlja. A i Simon se već dokazao kao dobar za tu malu ulogu koju ima.

 

Dangubić nije imao neku spektakularnu sezonu overall, ali je tokom te sezone baš mnogo napredovao kod Radonje, od večitog talenta kome fali šut i koga hvata panika na terenu, do vrlo sigurnog šuta i mirne glave u drugoj polovini sezone. Bilo ga je odjednom milina gledati, čak mu je i izbačaj dosta elegantan. O odrazu i atletskim sposobnostima da ne govorimo. A mislim i da je igrač po Saletovom ukusu. U svakom slučaju slatke muke, i ko god da ode biće pravi izbor siguran sam.

 

edit: bez obzira na patkometriju koja ne bira temu

Edited by nemoderisani
Link to comment

Budućnost reprezentacije ne zavisi od toga ko će biti 12. igrač u rosteru.

itekako zavisi i itekako je vazno. sutradan taj 12. treba biti 1.

 

edit: buducnost ne ove reprezentacije, nego neke koja tek nadolazi

Edited by cvrlle
Link to comment

Sta li ovo znaci po saletovom ili ne znam cijem ukusu?treneri vole igrace bez skoka,suta i sa 40 kila sa krevetom.

simon nema sanse da otpadne.spreoman je kao nikad i odlicno igra.igrace i vise nego na sveckom.

Bogdan i kalinic nisu u nekoj formi.deluju umorno prezasiceno.

Videcemo za gagija al pre bih ostavio u 12 dangubica.jednostavno je spremniji.da je zdrav gagi ne bih imao dileme.

Milutinov deluje kao da mu se ne igra,stimac grize po obicaju al vise je maskota.kuzmic cvrst momak i najozbiljnije deluje od ove trojice.al ko zna,mozda ga posalje sale na pripreme u grcku,jebo ga da ga jebo pao

Dangubic i nije neka buducnost.vise je to npr tejic,zagorac,simanic, marinkovic,milutinov a o jokicu da ne pricamo

Edited by bradilko
Link to comment

Ma da, ako Dangubića ne bude vodio ne izlazimo iz grupe, od njega zavisi. Budućnost reprezentacije ne zavisi od toga ko će biti 12. igrač u rosteru.

Pa ne znam. Moraćeš selektora da pitaš. On je rekao da ima neke male dileme koje će razrešiti uzimajući u obzir da u timu treba da budu igrači čiji će opipljiv doprinos u narednim godinama biti vidljiv.

 

Mislim, ja se sa njime slažem samo me mrzi da obrazlažem zbog čega je bitno da prospekt bude deo tima.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

nije dangubic nikakav prospekt. on je samo mlad igrac sa nekim talentom.

 

edit: na stranu to, solidno je izgledao u ovim pripremama do sada. deluje da bi mogla da mu se nadje uloga.

Edited by Joe D
Link to comment

itekako zavisi i itekako je vazno. sutradan taj 12. treba biti 1.

 

edit: buducnost ne ove reprezentacije, nego neke koja tek nadolazi

 

Dangubić nikad neće biti broj 1 u reprezentaciji, to valjda ljudi mogu da vide. Nije on novi Teo pa da se vodi da oseti atmosferu. Treba da ide 12 najboljih, nikad se ne zna šta može da se desi na takmičenju, na zadnjem EP koje je odlučivalo OI u najbitnijoj utakmici smo mogli da računamo na valjda jednog ili dva beka. 

Link to comment

Simon je po svakom ulazu u igru imao odličan tajming u pruzimanju inicijative,

to je radio u nekom svom sejf modu i pri tom izgledao samouvereno u atraktivnoj završnici.

Idealan igrać zadatka, koji nakon par ulaza, brka lončiće u rotaciji i preuzimanjima kod protivnika.

Ne troši loptu i u odbrani nije rupa.  

 

...a i Dangubu bi voleo da vidim u ozbiljnoj vatri...mislim da bi znao šta da radi, 

ako sad nije željan i spreman...kaće.

Link to comment

Neko spomenu i Kalinu...Cini mi se da je izgubio nekoliko kila, deluje lakse i startnije, mislim da ga Sale sprema kao cistu trojku i da kapira da ce tako bolje cuvati neka laksa protivnicka krila tipa Rudija koga kad je bio masivniji nije bas mogao da isprati u EL.

S druge strane, deluje da je poprilicno van suta, sto mozda isto ima veze s tim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...