Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Da, prvo su stavili samo za Izrael, sada su dopunili sa Saletovom izjavom

 

 

 

"I dalje mislim kao i pre neki dan, da svih 16 kandidata zaslužuju da nastave pripreme i budu u timu za Evrobasket. Ali, jednostavno samo njih 12 može da igra na Evropskom prvenstvu. Luka Mitrović i Marko Kešelj su odlično radili na pripremama. U ovom slučaju odlučivali su najsitniji detalji. Svojim radom i zalaganjem zaslužili su da se na njih i dalje najozbiljnije računa", istakao je selektor Đorđević.
Link to comment

. Mislim da je jedini igrač za koga mogu da stavim ruku da će da otpadne Kešelj. Sa povređenim Milosavljevićem za koga sam siguran da će biti u 12, mislim da je vrlo moguće da će Pota da ostavi još malo sa timom. Drugo logično otpadanje sa spiska bi bio Mitrović. Ali tu mi je strepnja veća od nade.

 

:naughty:

 

Danguba je ostao zbog Milosavljevića, otpašće još on ako DM bude spreman i Štimac/Kuzmić/Milutinov. Moj pik je Kuzmić.

 

Teodosić, Marković, Bogdanović, Nedović, Milosavljević, Kalinić, Simonović, Bjelica, Erceg, Raduljica, Štimac, Milutinov(Kuzmić). Šteta što nema Bobija ali respektabilan sastav imamo. 

Edited by theanswer
Link to comment

Jbt kolko mi je zao i glupo sto Bobi ne igra, davno nismo imali 3-4 dominantna igraca na svojoj poziciji u prvih 5.

 

sa bobijem bi imali 1 dominantnog

Link to comment

Dangubića bi morao voditi. Jes da je Draganu možda i poslednja šansa da zaigra za repku, ali prilično besmislene bi zvučale sve one selektorove izjave oko potrebe da u timu budu igrači koji će u narednim ciklusima biti nosioci igre.

Link to comment

Jel nije moguce da otpadne Simon a da DM i Danga idu?

Pritom, nije Danga imao neku sezonu koja bi mu garantovala mesto u drugoj reprezentaciji sveta (  :fantom: ), ali mi je mnogo interesantniji za gledanje od kilavog DM ( dobro,  preterujem, al zaista ima nesto u njegovom stilu igre, nakon povrede, sto me uzasno smara ).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...