Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Rusi su odron...ne videh toliko izgubljenih lopti...ne pamtim.

 

Teo babaroga u napadu. Sve drugačije izgleda kada povede loptu.

Bjela ista grimasa i kretanje kao Bodiroga. Neverovatno sa koliko malo pokreta i brzine završava ulaz. 

Kalina standardno...dobar u odbrani ali loš u šutu.

Marković domaćinski. 

Sem dve izgrađene pozicije, Radulja ostalo dobio na tanjiru. Jednom leđima nije odigrao.

Nadam se da će Erceg uspeti da podigne formu ...igračina je to.

Link to comment
  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Sa kim igramo na sledecem turniru? Znajuci da su nam posledenje dve utakmice protiv otuznih Slovenaca, prilicno neipresivne protivnike smo birali za pripreme.

 

Tradcionalno neugodni Izraleci i Ukrajinci..

Link to comment

Sa kim igramo na sledecem turniru? Znajuci da su nam posledenje dve utakmice protiv otuznih Slovenaca, prilicno neipresivne protivnike smo birali za pripreme.

 

Pa kad su nam svi impresivni u grupi, osim Francuza sa kojima smo odigrali dve utakmice. Na ovom tuniru je pre zreba valjda bilo planirano da igraju Turci i Nemci.

Link to comment

Simonu ne smeta  :dry: Šalim se, nadam se. Mislim da je jedini igrač za koga mogu da stavim ruku da će da otpadne Kešelj. Sa povređenim Milosavljevićem za koga sam siguran da će biti u 12, mislim da je vrlo moguće da će Pota da ostavi još malo sa timom. Drugo logično otpadanje sa spiska bi bio Mitrović. Ali tu mi je strepnja veća od nade.

Edited by theanswer
Link to comment

рекао је селектор Алексанар Ђорђевић и обавестио новинаре да се захвалио Стефану Поту који више није на списку кандидата за наступ на Евробаскету.

Link to comment

Šta vam se čini, ko će pre da izleti, Štimac ili Kuzmić? Po načinu na koji ga Sale koristi, reklo bih se Štimac, ali čovek se toliko trudi i gine na plus trie's. S druge strane, Kuzmić mi na terenu ne deluje ništa značajno bolje od njega. A možda i obojica izlete.

Link to comment

Mislim da je Milutinov sigurniji od Štimca. On bi trebao da bude i oslonac reprezentacije na toj poziciji u budućnosti, a Kuzmić je igrač kakvog nemamo što se tiče odbrane reketa i skoka. Na žalost mislim da Štimac otpada, mada igra stvarno dobro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...