Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Pa dobro sad. Ako je za skauting protivnika i kao pripomoc pri spremanju same utakmice, onda je OK. Utakmice ce valjda sam da vodi. A ako je za smisljanje koncepta igre generalno, onda nikako ne valja, ali za to ce valjda da sluzi ona savetodavna komisija.

Link to comment
"Saša Đorđević je mnogo zadužio našu naciju i košarku, suvišno je trošiti reči na njega. Da me je bilo koji drugi trener zvao, ne verujem da bih prihvatio, ali ovo je bila Saletova želja i velika mi je čast da radim uz njega, on je ipak najbolji plejmejker svih vremena. Košarku najviše volim u životu, uvek sam na raspolaganju ako mogu da pomognem“, rekao je Nikolić za B92.
lolz, yeah, right
Link to comment

muta iz 95. iza dude i zelimira svakako nije isto sto i muta iz 2013. iza djordjevica. voleo bih da sam taj koji ce da iskreno veruje u to da kombinacija deluje toliko blesavo da bi zapravo mogla da radi, ali ako je i bilo optimizma kod mene, nakon ovog izbora je iscileo. ali barem nam nece biti dosadno, so we got that going for us, which is nice.

Link to comment

Ja kapiram ovaj izbor - Saletu treba neki iskusniji trener sa znanjem uz sebe, ne treba mu neiskusni Kesar s obzirom da mu i samom manjka iskustva. E sad, ostaje pitanje je l moguce da se nije moglo bolje od ovoga

Link to comment
muta iz 95. iza dude i zelimira svakako nije isto sto i muta iz 2013. iza djordjevica.
Kad spomenu ovo, pade mi nesto na pamet. Moguce da su ga pitali "Koga ces za pomocnika, al brzo?" a da se Sale onda setio kako je to sljakalo kod Zeljka i Dude, pritom ne prati mnogo domacu scenu, pa kao ajde da probamo. Ako je tako, onda smo stvarno u govnima. Iz vise razloga. Edited by Fins fleet
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...