Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Raduljica zesce zardjao.

Odigraće on manje više što je i na svetskom.. Ne znam kako vodimo 8 na ht. Odbrana nas drži i imamo sreće da je Parker promašio 2, 3 zicera bukvalno kao duh na početku, mogli su se i više odlepiti. Simon bio dobar sa klupe. Nedović solidan, mislim da će nam i te kako koristiti njegova brzina i agresija, mislim da će da pruži mnogo više nego što se od njega (ne) očekuje.
Link to comment

Vodimo 8 jer igramo solidnu odbranu a Francuzi bez Parkera kao i u onoj utakmici tamo ne mogu ništa napadački da iskreiraju, svodi im se igra na kreiranje Diaoa sa niskog posta što malo teže prolazi u Evropi a i sem Furnijea ta druga petorka im je malo problematična sa šutom. Ertel bi tu trebao biti dobar šuter takođe ali u ove dve utakmice ja ništa pozitivno nisam video od njega. 

Link to comment

Prvi i najveći utisci su kakve su zveri Bijelica i Gober, svako na svoj način naravno. Bjelica izgleda kao da u svakom trenutku može da reši, dva puta je tako lagano protrčao do kraja i dao koš da pomisliš da je košarka baš jednostavna igra. A Gober prkosi fizici, ona jedna banana koju je zalepio, mislim Nedoviću je bila nestvarna, delovalo je kao da je fizički neizvodljivo da stigne da blokira. 

 

Onda Nedović koji jeste muva bez glave i previše rizikuje u odbrani ali je odličan za promene ritma kad ubaci u petu onako. Imao je dve presečene lopte koje je pretvorio u lake poene, i nije se kretao tako pogubljeno kao što sam očekivao. Ili sam premalo očekivao. Raduljica deluje zarđalo, bacao je neke lopte ka košu samo da bi bacio, ne bi ni pogledao, a bili su ziceri. Mnogo se plašio banane Gobera i najviše se drao na sudije i saigrače, što je bilo stvarno presmešno u pozorišnoj atmosferi jer se sve čulo. Recimo "pa peti put to radi!" upućeno sudiji, i  "de svi bežite" saigračima. Kuzmića sam gledao prvi put i deluje dobro, nedovoljno je igrao za neke ocene, ali lepo prati igru, pokretan je.

 

Generalno sam ohrabren, lepo smo utegli odbranu, i delujemo sigurno. Zanima me mnogo ko će da otpadne i kako izgledaju Erceg i Gagi u reprezentaciji. Po meni sigurno otpada Kešelj, a ne bi me čudilo da otpiše još nekog od trija Simonović, Milosavljević, Dangubić, umesto Štimca (kome su svi proslavili koš kao da je za pobedu.  :lol: ) , Milutinova ili Kuzmića koji možda i svi odu jer slabo branimo reket i trebaće tu telesa da prave faulove. Nedović je mislim siguran u 12, a voleo bih i Dangubu tu da vidim zbog najvećeg apsajda.

 

Ono sa himnama na početku nije moglo bolje da ispadne. Najveće ovacije večeri su otišle francuskom pomoćnom treneru za pevanje himne. A ono što su probali da puste je delovalo kao da su pustili preko 3G-a, pa baferuje youtube. Blam za organizatore, ali dobro je ispalo.  :s_d:

 

Edit: Jebem ti Cukića

Edited by nemoderisani
Link to comment

Jel Simon kapiten imao ovakvih zverskih kucanja dok je igrao kod nas? Koliko se secam, uglavnom je izigravao Radmana iz poznih godina i samo cekao oko trojke da dobije loptu i pripali, nista vise... Sinoc me bas prijatno iznenadio, bio je utisak veceri.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...