Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

koliko je nedović sporiji od parkera....

 

onakav drugi skok gobera kod one rampe nije sa ove planete

 

francuzi sa lovernom na 5 a mi sa raduljicom i štimcem u petorci i onda kada marković treba da spusti na post on umesto visoke lopte igra pas od zemlju raduljici

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Nedović nije sporiji, on samo ne zna da trči, ne razmišlja uopšte gde treba da trči, sa koje strane ide blok, šta treba da radi i sl. Da li ima problem sa fokusom, koncentracijom ili prosto sa mozgom, ne znam ali je užasan. Ubedljivo najgori na terenu.

Link to comment

Tu smo negde, Bogdan i Bjelica ocekivano vode glavnu rec. Na centru delujemo tanko, ali to je i za ocekivati, protiv Francuza ce svi delovati tako. A Bobana cemo od blata praviti.

Link to comment

I Krstića i Krstića...

 

O Teu da ne pričamo kad ne bude više igrao. Ali ruku na srce, Francuzi bez Tonija su još veći kurac. Mora da prođe još mesec dana pa da vidimo u kakvom će konačnom stanju biti Raduljica ali ja bih opasno razmišljao ako naletimo na Francuze tokom eliminacija o Ercegu na 5 pa run and gun. Mislim da bi nam tako bile veće šanse da neutrališemo ovog zlotvora

Link to comment

I Krstića i Krstića...

 

O Teu da ne pričamo kad ne bude više igrao. Ali ruku na srce, Francuzi bez Tonija su još veći kurac. Mora da prođe još mesec dana pa da vidimo u kakvom će konačnom stanju biti Raduljica ali ja bih opasno razmišljao ako naletimo na Francuze tokom eliminacija o Ercegu na 5 pa run and gun. Mislim da bi nam tako bile veće šanse da neutrališemo ovog zlotvora

 

Erceg da stoji na 9 metara i ne miče se  :D  Sa ovim regularnim pristupom, a sa ovim sporaćkim centrima, nemamo šta da tražimo. Jezivo kako čovek drži reket. Uzgred, oni imaju i Ajincu koji se nije skidao (ne bi se ni setio da ga nisam video na kraju).

 

Mnogo će nedostajati Krle. On bi na kliker mogao da izbunari nešto protiv Goberta. Zato će mnogo nedostajati i Bobi, ipak je teže blokirati čoveka od 222 sa onakvim ručerdama.

Link to comment

Nedović nije sporiji, on samo ne zna da trči, ne razmišlja uopšte gde treba da trči, sa koje strane ide blok, šta treba da radi i sl. Da li ima problem sa fokusom, koncentracijom ili prosto sa mozgom, ne znam ali je užasan. Ubedljivo najgori na terenu.

 

Čovek je komendija stvarno...

Link to comment

btw, mnogo mi se dopalo kako je Bogdan pokušao da reši onaj ulaz protiv Goberta (sa onim flickom). Kapa dole. Nije uspelo, ali bar nije popio poster.

Link to comment

Erceg da stoji na 9 metara i ne miče se  :D  Sa ovim regularnim pristupom, a sa ovim sporaćkim centrima, nemamo šta da tražimo. Jezivo kako čovek drži reket. Uzgred, oni imaju i Ajincu koji se nije skidao (ne bi se ni setio da ga nisam video na kraju).

 

Mnogo će nedostajati Krle. On bi na kliker mogao da izbunari nešto protiv Goberta. Zato će mnogo nedostajati i Bobi, ipak je teže blokirati čoveka od 222 sa onakvim ručerdama.

 

Da, a ne znam šta je sa Serafanom i Mainmijem, nisam najbolje ispratio, jesu otpali oni ili?

Link to comment

Mislim da su otpali. Kod njih Floran Pietrus uvek igra, makar imali i 10 Goberta. 

 

Ne zaboravi Želabala. I meni deluje da je ovo što je sad bilo plus Ažinsa to to, onda ne znam šta se desilo recimo ni sa Edvinom Džeksonom. Mislio sam da će bar Serafan ići i mislio sam da će Džekson ići sigurno bez obzira na maltene propuštenu klupsku sezonu. Ovako im je Dio recimo višak po meni, mada danas Furnije i Ertel nisu ništa odigrali. Btw nisam čuo nijednom komentatora da je rekao UErtel. A Želabal kontam da je tu zbog odbrane ali može opasno da se skuplja kad je on na parketu. Pjetrus je tu da radi ono što je radio danas, da kida odbranu pa da mu sudije sviraju jedan od tri faula, danas je kriterijum bio povoljan po nas, dosta je faulova svirano daleko od koša, ako neke druge sudije budu pustile tuču™ biće baš nemoguće dobiti ih

Link to comment

 

Mnogo će nedostajati Krle. On bi na kliker mogao da izbunari nešto protiv Goberta. Zato će mnogo nedostajati i Bobi, ipak je teže blokirati čoveka od 222 sa onakvim ručerdama.

Pored Gobera tesko da bi se usrecili obojica. Mozda Krle iz 2010. mada je i to sumnjivo. Oni jesu bolji od ovih centara koji su sada u timu, ali da se ne zajebavamo, decko je mozda najbolji defanzivac na svetu momentalno. Prosle godine je unakazio Gasola, izgledao je kao kadet pored njega, a u medjuvremenu je tek napredovao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...