Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

ma to je totalno druga prica, ja sam govorio o igracima koji nisu iz amerike. nemaju oni nikakvih problema, imaju 3 tima koji mogu da igraju i da dominiraju. od 100 najboljih igraca na svetu verovatno su 80 iz amerika, a u privh 10 su svi iz amerike, to uospte nije za poredjenje. mozda da ih salju u cska pa da se redovno odazivaju, da se mobilisu novinari i da krenu da pozivaju na kosarkaski nacionalizam?!

sad tek vidim da mi je los internet pojeo ovaj izuzetno bitan post. dakle:

nisu. deblji gasol je medju 10 <_<

Link to comment
  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

a vasa micić be like: Miško, pusti bre, evo me na moru sa ortacima do jaja nam je, ionako bih tamo crnčio ni za šta.... - ma šta da pustim, šta bre onaj ćelavi misli da je on, sad ima i narod da ispašta zbog njega kad je tako bRezobrazan. A ti mali bolje ćuti ako sledeće godine misliš da budeš ispred Tea u repki a iza Parkera u SAS...

 

edit: ni ja ne vidim neku korist koju bi Miško imao od sve te papazjanije. Sad će Jimmy da kaže, "ne budite naivni" :)

 

 

Nema naravno nikakvu materijalnu korist ako se na to aludira. Misko je ovim pokazao moc. Moze da te sjebe, jer je tako u mogucnosti. 

 

Ne bi imao nikakvu korist ni da je Sale pozvao Vasu da sparinguje malo, pa je opet popizdeo. I to zestoko i u javnosti. A to mu se prakticno nikad nije desilo do sada..

Link to comment

Neko spomenuo da je izjava Borkova data odmah posle finalne serije pa tek posle puštena? Ili sam ja pobrkao nešto?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

http://www.kss.rs/kosarkaski-savez-srbije-uputio-pismo-san-antonio-sparsima/
 

Поштовани господине Буфорд,

Пре свега желим да истакнем да је за српску кошарку огромно признање одлука тако великог клуба као што је Сан Антонио Спурс да ангажује Бобана Марјановића. Сигуран сам да је Бобанов сан био да заигра једног дана у НБА и да му се тај сан и остварио. Такође сам сигуран да је Бобанов сан био и да заигра за национални тим Србије.

Веома уважавамо Ваше лекаре који су прегледали Бобана. И верујемо да то што су они уочили у вези са стањем његових стопала заиста представља њихово реално мишљење. За нас је изузетно важно што су они потврдили медицинске налазе наших стручњака, као и доктора који су га прегледали у Милану, да Бобан нема никакве фрактуре кости стопала или било какву сличну повреду. Ипак, постоји једна изузетно битна ствар у процени око које се не слажу. Лекари који већ годинама прате Бобана и прате његово здравствено стање на дневном нивоу сматрају да је стање његових стопала апсолутно идентично ономе од пре три, од пре две или од пре једне године. Са таквом здравственом ситуацијом Бобан је играо кошарку у Црвеној звезди и ове сезоне постао играч који је својим партијама апсолутно заслужио титулу коју је добио – МВП првог дела Евролиге. Као што знате, он је пре само пет недеља играо и једну велику ревијалну утакмицу у Београду без икаквих проблема и сигурни смо да се његово стање није погоршало у медјувремену док је паузирао и одмарао се од кошаркашких напора. Надам се да се слажете са нашим мишљењем да је такав став апсолутно логичан и аргументован. Зато верујемо да, без обзира на све лекарске оцене, Бобан Марјановић може без икаквог страха да игра за наш национални тим.

Не оспоравамо право Сан Антониа да на основу уговора НБА и ФИБА не дозволи наступ Бобана Марјановића за наш национални тим. Ми ћемо, ако то буде коначан став, то апсолутно поштовати. Апелујемо да се још једном размотре сви аргументи које смо дали и сагледају могућности под којима би Бобан ипак могао да заигра на Европском првенству и помогне Србији да се пласира на Олимпјске игре следеће године. Верујемо да би после успешног наступа наше репрезентације на том првенству и сам Бобан дошао у Сан Антонио са већим самопоуздањем и да би дао већи допринос борби Вашег тима за још једно освајање титуле првака у најквалитетнијем кошаркашком такмичењу на свету.

С поштовањем,

Драган Ђилас
Председник
Кошаркашки савез Србије

 

ispod je original na eng jeziku

Link to comment

 

 

A što se njegovog odsustva iz tima tiče, više naginjem ka tome da će to biti međusobna usluga - usluga nama u smislu da možemo da igramo još bržu košarku i da se to isplati (mislim da možemo bez problema bez njega - verujem da bi više bio koristan protiv Nemačke ili Turske nego protiv Španije ili Francuske), nego ka tome da će on da presudno utiče na rezultat repke. 

pa daj da izbacimo i ove ostale centre da igramo jos brze, dodjavola. 

Link to comment

Buford neverue, pada mu monokl u casu whiskeya, salje Bobija nazad sa sve masnicom, ovaj koliko prekosutra belezi tripl dabl protiv Francuza.

 

edit: ju, gle na sta lici original :isuse:

 

...the most qualitative basketball competition in the world    :isuse:

Link to comment

pa daj da izbacimo i ove ostale centre da igramo jos brze, dodjavola. 

 

pa da ti odgovorim u ovom stilu, pa ajde onda dođavola da sad povedemo 5 centara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...