Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

 

Samo, Bobi Marjanović bi u Evropi dobio iste pare kao i u nba, i tamo je otišao zbog fantazma u kome je nba. Šta je u tom fantazmu, na to može da se utiče vaspitanjem.

pre svega treba da se radi na tome, bas kao sto sale kaze - ne sme da nam se desi da nemamo igrace u nba ili da imamo samo igrace koji su marginalci. treba raditi na tome da imamo sto vise vrhunskih igraca tamo.

 

fantazam :isuse:

 

izvini, ali zvucis kao oni tipovi koji pricaju kako se nekad igrala prava kosarka, a sad je sve sjebano. toliko anahrono da se uvek zacudim da takvi stavovi jos uvek postoje.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

pre svega treba da se radi na tome, bas kao sto sale kaze - ne sme da nam se desi da nemamo igrace u nba ili da imamo samo igrace koji su marginalci. treba raditi na tome da imamo sto vise vrhunskih igraca tamo.

 

fantazam :isuse:

 

izvini, ali zvucis kao oni tipovi koji pricaju kako se nekad igrala prava kosarka, a sad je sve sjebano. toliko anahrono da se uvek zacudim da takvi stavovi jos uvek postoje.

 

Jesi li ti slušao Dudu Ivkovića kada priča o tome kako su posle Bormia radili u savezu na tome da ako ikako mogu da spreče ubede bilo koga iz te generacije da ode na koledž? I kako su smatrali da je to ključno pitanje za razvoj te generacije? Jel' Duda Ivković anahron? (ne mešati sa star, pls, da ne idemo u to)

Link to comment

Jesi li ti slušao Dudu Ivkovića kada priča o tome kako su posle Bormia radili u savezu na tome da ako ikako mogu da spreče ubede bilo koga iz te generacije da ode na koledž? I kako su smatrali da je to ključno pitanje za razvoj te generacije? Jel' Duda Ivković anahron? (ne mešati sa star, pls, da ne idemo u to)

 

ne, ali to nema apsolutno nikakve dodirne tacke sa ovim o cemu sam pricao.

Link to comment

Pa bormio je bio pre više od četvrt veka. U doba kad je igračima iz nba bilo zabranjeno da igraju na fibinim takmičenjima. Dok je berlinski zid još stajao.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

ne, ali to nema apsolutno nikakve dodirne tacke sa ovim o cemu sam pricao.

 

Ima. U obruču, gost Duda Ivković, dosta davno, ima na jućubu.

 

 

Pa bormio je bio pre više od četvrt veka. U doba kad je igračima iz nba bilo zabranjeno da igraju na fibinim takmičenjima. Dok je berlinski zid još stajao.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

To je bilo vreme kada su Ameri još pobeđivali sa studentskim ekipama. Sama ncaa je sigurno bila kvalitetni skok u odnosu na evropsku košarku, da ne govorimo o uslovima. Dakle, igrači su imali rezona da tamo idu. Ali nisu otišli, eto. A ispalo je dosta dobro.

 

Slabo to ima veze s padom berlinskog zida. Više sa stvarima koje se ne menjaju tako brzo.

Link to comment

Ovo da su Spursi iskoristili tu izjavu kao povod da zabrane igraču da igra za repku je nešto u šta najviše verujem da se zapravo desilo, to je jednostavno u interesu kluba. Bobi je kročio prvi put u San Antonio da bi se proveravalo njegovo zdravstveno stanje, dakle nema bogznakakav kredibilitet u toj sredini da bi naterao ekipu da mora da pristane da ga pusti da igra za nacionalni tim čak i kad oni kao glavni dokaz svoje bojazni imaju nekakvu neodmerenu izjavu.

 

Nisam obraćao mnogo pažnju na tu izjavu, već sam jednom pitao i ovde da li je istina da je on to izjavio odmah nakon završetka plejofa? Pošto sam čuo priču da je tada sve to rekao, i da mu nije jasno zašto su novinari tek sad skoro tu izjavu istakli.

 

A što se njegovog odsustva iz tima tiče, više naginjem ka tome da će to biti međusobna usluga - usluga nama u smislu da možemo da igramo još bržu košarku i da se to isplati (mislim da možemo bez problema bez njega - verujem da bi više bio koristan protiv Nemačke ili Turske nego protiv Španije ili Francuske), nego ka tome da će on da presudno utiče na rezultat repke. Opet, ne bih želeo da umanjim njegov kvalitet i jbga sigurno bih ga i ja poveo bez dileme jer bi svakako doprineo, ali prosto mislim da ovo nije neki težak gubitak po nas i da može da ispadne i dobro.

Edited by Scouser
Link to comment

@ kobni

Tada je Amerika bila jedino gde su i mogli da odu. Inostranstvo je bilo zabranjeno do neke 25-27 godine. Izgledalo je da ko ode u nba da je izgubljen za reprezentaciju... Potpuno drugo vreme

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ovo da su Spursi iskoristili tu izjavu kao povod da zabrane igraču da igra za repku je nešto u šta najviše verujem da se zapravo desilo, to je jednostavno u interesu kluba. Bobi je kročio prvi put u San Antonio da bi se proveravalo njegovo zdravstveno stanje, dakle nema bogznakakav kredibilitet u toj sredini da bi naterao ekipu da mora da pristane da ga pusti da igra za nacionalni tim čak i kad oni kao glavni dokaz svoje bojazni imaju nekakvu neodmerenu izjavu.

 

Nisam obraćao mnogo pažnju na tu izjavu, već sam jednom pitao i ovde da li je istina da je on to izjavio odmah nakon završetka plejofa? Pošto sam čuo priču da je tada sve to rekao, i da mu nije jasno zašto su novinari tek sad skoro tu izjavu istakli.

 

 

 

- Umesto Jovica, Sale zove Pota. Misko pravi budalu od sebe komentarisuci odluku Saleta. Potom se kao izvinjava..

- Pojavljuje se clanak Davida Picka namenjen americkoj publici sa naslovom "Meet the European Behemoth Who Risked an NBA Contract to Play a Bitter Rival", gde je Borko filovao izmisljenu pricu o slomljenom stopalu i skakutanju na jednoj nozi.

- Ocekivana reakcija SAS-a ubrzo potom.

 

Eto, to je hronologija..

Link to comment

- Umesto Jovica, Sale zove Pota. Misko pravi budalu od sebe komentarisuci odluku Saleta. Potom se kao izvinjava..

- Pojavljuje se clanak Davida Picka namenjen americkoj publici sa naslovom "Meet the European Behemoth Who Risked an NBA Contract to Play a Bitter Rival", gde je Borko filovao izmisljenu pricu o slomljenom stopalu i skakutanju na jednoj nozi.

- Ocekivana reakcija SAS-a ubrzo potom.

 

Eto, to je hronologija..

 

hahaha dakle zalizani se sveti saletu što ovaj nije pozvao njegvog igrača na pripreme na kojim bi taj njegov igrač svakako izduvao, i to tako što će (podmuklo, ali nebitno kako) da povuče svog igrača iz nacionalnog tima? :) Ne znam, pre bih rekao da se onaj borko izmajmunisao bezveze nego da je s nekom takvom namerom "filovao" 

Link to comment

Borko mozda jeste majmun, ali kao bivsi igrac zna sigurno da se takve stvari ne pricaju..  

 

A osveta je kao sto vidimo uspela.. 

Link to comment

Ma nije ni Borko ne znam sta uradio, izjava ko izjava, SAS je negativac u prici, jednostavno su im prodali foru.

Zalizani je mnogo sta ali voli pare vise nego ista i on od ovih glupih teorija zavere nema nikakvu korist osim neke kobajagi licne satisfakcije.

A pritom bi se svi slozili u nekoj drugoj situaciji da bi on rodjenu majku prodao za dinar vise. 

Link to comment

a vasa micić be like: Miško, pusti bre, evo me na moru sa ortacima do jaja nam je, ionako bih tamo crnčio ni za šta.... - ma šta da pustim, šta bre onaj ćelavi misli da je on, sad ima i narod da ispašta zbog njega kad je tako bRezobrazan. A ti mali bolje ćuti ako sledeće godine misliš da budeš ispred Tea u repki a iza Parkera u SAS...

 

edit: ni ja ne vidim neku korist koju bi Miško imao od sve te papazjanije. Sad će Jimmy da kaže, "ne budite naivni" :)

Edited by Scouser
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...