Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    957

Odlicna ideja -k ad bi Covic preuzeo savez, napravio bi od njega Kosarkaski savez Jugoslavije.

 

To te ostavlja na svega 29 omiljenih timova :(

 

28, mrzim i one tvoje midzete.  :fantom:

Link to comment

Uostalom, koncept SAS sa tornjem blizancem u reketu je prevaziđen, GSW je pokazao kako se uzima titula sa niskom postavom. Neka se pripreme Milutinov i Raduljica.

Link to comment

Dobro je odigrao Evroligu i solidan je centar za evropske uslove. Mislim da u NBA nece biti uspesan. Sto se tice nastupa za reprezentaciju, igraci treba da imaju slobodu da biraju da li ce igrati ili ne. 

 

 

jel si razmisljao da se uclanis u DSS, imas odlican lingo

Link to comment

Pretpostavljam da mozes da pokazes gde sam to napisao?

 

C. Necu u koaliciju sa vama Dverasima :fantom:

Na fonu sam, napisao si "dali dobar izgovor Marjanovicu da ne igra za Srbiju". Meni to zvuci kao da je od starta imao zelju da ne igra, pa samo cekao izgovor.
Link to comment

@Host Ok, izvini ako sam ti upisao nesto sto nisi napisao/mislio. Zanimalo me je samo sto si stekao takav utisak, posto smatram da mu to ne bi bila najmoralnija odluka(na koju doduse kao i svako drugi ima pravo), a ja slusajuci ga gomilu puta imam utisak da se radi o retko kvalitetnom coveku. A i onaj drugi deo da ce brzo nazad se ne bih slozio. Em je izdominirao el, em deluje kao neko ko radi na sebi, em ga je izabrao verovatno najbolji trener na svetu. Pretpostavljam da ima ulogu za njega, a da ga nije uzeo samo ds popuni broj. A i to sto su zapeli da ode tamo zdrav i sto pre potvrdjuje ovo sto sam napisao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...