Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    961

Ako se dobro secam, Borko je to rekao odmah po zavrsetku plejofa, a valjda je neki novinar objavio mesec dana kasnije. Moguce da gresim.

 

Kako god, ako Bobi ima otok, ne treba da igra na EP. Ako San Antonio moze da zabrani igracu da igra preko leta tako sto izmisli povredu, a igrac ne kaze nista suprotno, pa, to je onda 1 realnost™.

 

I inace ne shvatam sta je ovde teorija: Misko popizdeo jer Micic nije pozvan umesto Jovica, pa zajedno sa Spursima dogovorio da zajebu™ Djordjevica? To mi ne deluje mnogo verovatno.

Link to comment

Ako se dobro secam, Borko je to rekao odmah po zavrsetku plejofa, a valjda je neki novinar objavio mesec dana kasnije. Moguce da gresim.

 

Kako god, ako Bobi ima otok, ne treba da igra na EP. Ako San Antonio moze da zabrani igracu da igra preko leta tako sto izmisli povredu, a igrac ne kaze nista suprotno, pa, to je onda 1 realnost™.

 

I inace ne shvatam sta je ovde teorija: Misko popizdeo jer Micic nije pozvan umesto Jovica, pa zajedno sa Spursima dogovorio da zajebu™ Djordjevica? To mi ne deluje mnogo verovatno.

 

mislim da nasa reprezentacija ima pravo da pozove igaca i da proveri. tkao je sigurno po fiba pravilima, sad nisam siguran sta su oni potpisali sa nba ligom.

Link to comment

pa ti propisi ne prave nikakvu razliku između uganuća malog prsta i ACL

 

procenjuje se da li moze da trenira/igra ili ne. klub ne moze da zabrani igracu da nastupa za reprezentaciju, da su ovo ustanovili lekari reala bobi bi verovatno doleteo u srbiju da se ustanovi da taj otok postoji. ne znam kakav je sporazum izmedju fibe i nba lige.

Link to comment

Tek će biti problema sa Ražnatovićem u narednim godinama. Samo nek mu titraju jajca svi.

 

U ovom slučaju samo Bobi može da bude taj koji mu titra jajca. Opet, njegova karijera, njegova odluka, ako je u fazonu da sluša menadžera, ko to može da mu zabrani ili da ga osuđuje. Kao što selektor od sad može da bude u fazonu "ok, kurac ćeš od sad igrati za repku, ako ti se nekad opet tako digne".

Link to comment

NBA timovi ne vole da pustaju svoje igrace na reprezentativna takmicenja jer se plase povreda. Marjanovic je prosao lekarski pregled zato sto nije bio povredjen u trenutku pregleda. San Antonio je iskoristio Radovicevu izjavu da izrazi jednu sumnju i pozove Marjanovice na dodatne lekarske preglede, nakon kojih mu saopstavaju da ima veliki otok, imobilisu mu nogu i zabranjuju ucesce u reprezentaciji zbog "povrede".

 

 

 

plus mi nije jasno zašto bi ista ta NBA ekipa čekala izjavu nekog nebitnog lika iz Srbije, da bi iscimala zabranu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...