Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

ne znam koj kurac i postoje reprezentacije, sto bi se iko cimao da igra za njih. ili da igra kosarku, kada se u fudbalu vise zaradjuje.

 

da sam ja bobi igro bi tenis i bio bolji od djokovica.

Edited by Miralem
Link to comment

je l beše imaš švajcarsko državljanstvo?

 

ne, jer srbin sam do smrti, bgd i 21.

Link to comment

mogao je da ima efekta na njegovu karijeru tako da ga se prošle godine ne odrekne, a ove ne bude džukela da optužuje one koji su mu napravili centra za kojim se odjednom raskukao da imaju finansijski interes da njemu buše reprezentaciju, ergo "ja srb, vi strani plaćenici".

 

šta to znači "nije mogao ni da pretpostavi", je l on neki tipster, analitičar, novinar, pa da pretpostavlja? verujem da marjanović više nego sam đorđević hoće da ide na prvenstvo, ali ako sparsi imaju medicinsku podlogu da se tome protive i ako time rizikuje šansu karijere, snaći će se đorđević sa istim onima koje je birao i prošli put. i sa ovima koji su mu dovoljno dobri za klub u kom radi.

ostrascen si navijac.zalizanog boli za reprezentaciju.igracki je bobija vratio miloje, a uz vilijamsa, za razliku od onog balvana nelsona, je odigrao fantastik sezonu.sta je jokic radio proslog leta?ocito postoji problem izmedju djordjevica i mishka.mozda to datira od slucaja micov.moguce da je mishko umesao i prosle godine svoje debele prste da bobi ne igra na svetskom.
Link to comment

moguce da je mishko umesao i prosle godine svoje debele prste da bobi ne igra na svetskom.

 

to sigurno. zamisli ne daj boze da je eksplodirao pre vremena.

Link to comment

ostrascen si navijac.zalizanog boli za reprezentaciju.igracki je bobija vratio miloje, a uz vilijamsa, za razliku od onog balvana nelsona, je odigrao fantastik sezonu.sta je jokic radio proslog leta?ocito postoji problem izmedju djordjevica i mishka.mozda to datira od slucaja micov.moguce da je mishko umesao i prosle godine svoje debele prste da bobi ne igra na svetskom.

 

Bobi je i prosle sezone igrao dobro i EL i ABA, dok je Schilb bio u timu. Videlo se i tada da je zver kad ima dobrog razigravaca uz sebe, mogu da zamislim sta bi radio/sta ce raditi sa Teom.

Link to comment

da, i nije mogao da brani picknroll. sad se zategao u odbrani i bolji je jedno 40% u napadu.

 

sta je sad poenta, dokazati da ga je picka celava nepravedno i nicim izazvano izostavila prosli put, te da zbog toga bobi treba da se uvredi i ne igra vise nikad za srbiju? sta? potpuno ste nenormalni.

Link to comment

E, ali otkud su se odjednom u pricu ubacili Bobijevi interesi? Pa njegova zelja ni u jednom trenutku nije dovedena u pitanje, niti je iko normalan pomislio da ce igrati u repki naustrb Spursa. Njegova pozicija je ovde zapravo jedino cista, radice kako se dogovore doktori, klub i reprezentacija.

Link to comment

Nije u pitanju Sale, vec ''kult reprezentacije''.

Bobi nije igrao dok su igrali Koste Perovici, Gagici, Katici, Stimci. U tom nekom periodu je bio i MVP lige.

I ok je sto nije vodjen ako je to bila necija ideja i vizija, nismo svi vidoviti. Moglo bi se i diskutovati da bi treneri mogli da anticipiraju talenat momka koji ce biti MVP El i buduci Nba igrac u odnosu na jednog Gagica i Katica, ali Bobi nista ne duguje reprezentaciji, da bi rizikovao karijeru u najboljim godinama da bi se podredio tom nekom kultu koji mu nista nije doneo.

To da nije mogao da brani PnR i da je bolji igrac danas nego 2014 stoji ali je i dalje bio pojam za Gagaru i matorog Katica.

 

 

Pritom ovo i nije verovatno njegov stav, on radi kako mu se kaze, Spursi su gaze iznad svega, ali cisto treba imati u vidu koji igraci bi trebali da odu dodatnu milju i zrtvuju karijeru, odnose sa trenerom ili nesto trece da bi vratili reprezentaciji sta im je dala.

Edited by Blud
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...